Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

28.10.2017, 12:50
Rady ptáka Loskutáka - Logo - 5

NOVÝ DÍL: Rady ptáka Loskutáka - 11. 11. 2017

Rady ptáka Loskutáka  více»
11.11.2017, 13:00
Easy Wring Ultramat od Viledy

Čisté podlahy bez námahy! Kdo VYHRÁL moderní a velmi praktický mop od Viledy?

Easy Wring Ultramat od Viledy je vhodný na všechny typy podlah. Jeho 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. A díky pedálu se nebudete namáhat při ždímání. Také má XXL power zónu pro hloubkové čištění podlah a tedy jednodušší odstranění odolné špíny. Tři z vás ho mohli vyhrát, jste to vy?  více»
04.11.2017, 15:00
Peří Mareš

ZNÁME VÝHERCE dárkového poukazu Peří Mareš v hodnotě 3.500 Kč!

Zkoušeli jste štěstí a soutěžili společně s Loskutákem a čistírnou peří Mareš o dárkový poukaz v hodnotě 3.500 Kč, který lze použít jak na čištění péřových dek a polštářů, tak na nákup jakýchkoli péřových výrobků firmy Mareš. Kdo ho vyhrál?  více»
06.11.2017, 15:45
Petr Rychlý - Rady ptáka Loskutáka

Ideální dárek do každé domácnosti: Nová kniha s recepty z pořadu Rady ptáka Loskutáka vás nadchne!

Jste fanoušky kutilského pořadu Rady ptáka Loskutáka? V tom případě pro vás máme vynikající novinku – už od úterý 7. listopadu bude na stáncích k dostání unikátní kniha s recepty! Petra Rychlého!  více»
04.11.2017, 14:00
Loskuták: Potočnice

Potočnice: léčivka i lahůdková listová zelenina

Potočnice lékařská, někdy také řeřicha potoční, se od mladší doby kamenné používá jako potravina a známé je i její využití jako léčivky. Dnes se řadí i mezi pochoutkovou zeleninu. Zjistěte o ní více a pěstujte ji doma.  více»
04.11.2017, 14:00
Loskuták: Mašlovačky

Vyrobte si vlastní MAŠLOVAČKU! Při vaření je nepostradatelná

Mašlovačka neboli peroutka, také mazačka patří mezi nepostradatelné kuchyňské potřeby každé hospodyňky. Dnes se tato pomůcka vyrábí ze všech možných materiálů, od dřeva po silikovou hmotu. Dříve se však dělala převážně z husích brků. Tak se s Loskutákem naučte tuto tradiční mašlovačku vyrábět.  více»
04.11.2017, 14:00
Loskuták: Salát s vodnicí

RECEPT: Salát s vodnicí, zauzeným pstruhem a křenovou šlehačkou

Co takhle zkusit něco, co až tak neznáte? Neznamená to, že vám to nemusí chutnat! Uzený pstruh s vodnicí, která chuťově připomíná mix ředkvičky a kedlubny je správnou volbou. Tato kombinace mile překvapí, tak do toho.  více»
28.10.2017, 12:32
Tipy ptáka Loskutáka: Čistička vzduchu Ionic CARE

Zbavte váš domov virů i smogu! KDO VYHRÁL ČISTIČKU VZDUCHU Ionic-CARE?

Na podzim se setkáváme s častou inverzí a zhoršenou smogovou situací. A pokud si myslíte, že doma máte vzduch zcela čistý, tak jste na omylu! Zjistěte více o kvalitní čističce vzduchu a podívejte se, zda nejste mezi výherci.  více»
14.10.2017, 13:30
TEREZIA Reishi Bio

Zázračná houba pro imunitu a krevní oběh. KDO VYHRÁL doplněk stravy TEREZIA Reishi Bio?

V soutěži s pořadem Rady ptáka Loskutáka jste mohli vyhrát doplněk stravy TEREZIA Reishi BIO ve výhodném dvouměsíčním balení od českého výrobce TEREZIA COMPANY. Reishi podpoří vaši imunitu a příznivě působí na oběhový systém. Jste mezi deseti výherci?  více»
30.09.2017, 13:00
Peří Mareš: Lůžkoviny

SPĚTE SLADCE: Kdo vyhrál luxusní soupravu lůžkovin a bederní pás?

Jakmile zkusíte nový péřový polštář i deku, nebudete se chtít vrátit k těm z umělých vláken. Polštáře správně drží krční páteř, deky krásně hřejí, jsou plné a vše dlouho vydrží. A bát se nemusí ani alergici, dnešní technologie zbaví peří všeho nežádoucího. A jednu takovou soupravu jste mohli vyhrát a k tomu péřový bederní pás! Jste to vy?  více»
23.09.2017, 14:00
Loskuták: Domácí kečup

RECEPT: Domácí kečup

Maté plné zuby kupovaných nedobrých a nekvalitních kečupů? Udělejte si domácí! Vůbec to není těžké. Petr Rychlý vám poradí, společně ho hravě zvládnete a výsledek si oblíbíte.  více»
23.09.2017, 14:00
Loskuták: Úprava zahrady v obci Zichovec

Úprava zahrady v obci Zichovec

Navštivte s námi zahradu, která byla založena před třemi lety. Základním požadavkem bylo odclonění od silnice vedoucí v těsné blízkosti i od sousední parcely. Vznikla tak pozoruhodná zahrada s okrasným valem, jezírkem a výsadbou. Nechte se inspirovat.  více»
23.09.2017, 14:00
Loskuták: Mozaiková podlaha

Recyklace dlažby: Originální MOZAIKOVÁ PODLAHA v dílně

Dílna, zimní zahrada, pergola, terasa, balkon i letní kuchyně – všechny tyto prostory si lze vyzdobit mozaikovou podlahou, která bude ladit s dalšími prvky v interiéru či exteriéru. Nechte se inspirovat a pořiďte si podlahu téměř za hubičku. A navíc k tomu naprosto originální!  více»
23.09.2017, 13:00
Úklidový mop Easy Wring and Clean TURBO od Vileda

KDO VYHRÁL praktický a moderní mop Vileda, se kterým je úklid jedna báseň?

Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu jedním tahem a dostane se i do rohů. Díky pedálu se nebudete namáhat při ždímání, kbelík je lehký, rukojeť mopu nastavitelná. Zkrátka usnadněte si úklid! Zkoušeli jste štěstí, tři z vás tento skvělý mop mohli vyhrát, jste mezi nimi?  více»
16.09.2017, 14:00
Loskuták: Trávníkové hnojivo Expert Podzim Plus

Připravte trávník na zimu. Odolnost a výživu po celé měsíce zajistí hnojivo EXPERT Podzim Plus! KDO VYHRÁL 10 kg balení?

Tři z vás mohli vyhrát podzimní trávníkové hnojivo EXPERT Podzim Plus 10kg, vhodné pro podzimní výživu všech druhů trávníků od společnosti FORESTINA – českého výrobce zahradních hnojiv a substrátů. Nejste mezi výherci?  více»
16.09.2017, 13:00
Papoušci z Václavského náměstí - 6

Volné létání s papoušky

Věděli jste, že lze některé papoušky naučit létat volně v přírodě tak, aby se k vám vrátili? Užijte si společně s námi takovýto výlet, kdy vám nad hlavou volně létají inteligentní, krásní a dobří společníci papušci Ara ararauna!  více»
16.09.2017, 13:00
Loskuták: Kotě

Vše o KOŤATECH a jejich výchově

Kočky bezesporu patří mezi oblíbené domácí mazlíčky. Víte o nich ale vše? Zjistěte s námi podrobné informace o jejich chovu, péči i výchově!  více»
16.09.2017, 13:00
Loskuták: Lotos

Lotosy a lekníny

Lekníny i lotosy jsou nádherné vodní rostliny, které přitahují pozornost. Lekníny můžeme najít tropické i mrazuvzdorné, rostou na podobných lokalitách jako lekníny, v pomalu tekoucích nebo stojatých vodách. V této reportáži bychom vás rádi inspirovali v jejich pěstování, neboť jsou svou krásou skutečně na královském postu v rostlinné říši.  více»
16.09.2017, 13:00
Loskuták: Salát z lilku

RECEPT: Salát z pečeného lilku, kapií s grilovaným kuřetem

Mnozí z nás neví, jak si chutně připravit lilek, proto jej z jídelníčku často vynechávají, a to je škoda. S Petrem Rychlým se nyní můžete naučit jeden zajímavý recept, který výborně spojuje chuť lilku s kapiemi a kuřecím masem.  více»
02.09.2017, 13:30
Kozí sýr

VÝROBA: Domácí kozí sýry

Naučte se výrobu jednoduchého domácího kozího sýra z čerstvého mléka!  více»
11.09.2017, 13:00
Loskuták soutěž: Windomatic

Čistá okna rychle a bez šmouh! Známe výherce elektrického vysavače oken

Mějte konečně čistá okna a netrapte se u jejich mytí! S elektrickým vysavačem na okna Windomatic od Viledy se budou jen lesknout! Po umytí okna vysaje do sucha, zůstanou čistá bez šmouh i kapek. Tři z vás ho mohli vyhrát, nejste mezi šťastlivci?  více»
09.09.2017, 14:00
Loskuták: Závitky z cukety

Recept: Závitky z cukety s kari kuskusem a krémovým kozím sýrem

Zdravé, rychlé, chutné. Zkuste cuketu trochu jinak. Tento recept se hodí jako pohoštění pro hosty i na různé party!  více»
09.09.2017, 13:30
Loskuták: Okrasné traviny

OKRASNÉ TRAVINY dodají zahradě šmrnc, i na podzim

Traviny mohou na zahradě tvořit samostatné plochy anebo mohou být součástí trvalkových záhonů, skalek či zahradních jezírek. Jsou vynikajícím vzdušným architektonickým prvkem. Výborně doplní také různé nádoby, misky i koryta. Traviny pěstujeme především pro jemné, štíhlé, často obloukovitě prohnuté listy, ale také pro květenství – klasy a laty. A právě podzim dává vyniknout jejich kráse.  více»
02.09.2017, 13:30
Loskuták: Háčkované boty

Háčkované boty z žabek

Po létě nám doma často zbudou žabky, které již dosloužily, ale podrážka je stále v pořádku. Nebo si můžeme takové boty koupit v letních slevách za pár korun. Po sezóně si s nimi můžeme pěkně pohrát! Podívejte se, jak z nich lze vykouzlit podzimní model nebo domácí obuv.  více»
02.09.2017, 13:30
Loskuták: Grilovaný steak

RECEPT: Hovězí steak s houbovým salátem

I na sklonku léta se dá pořád grilovat a tento recept je prostě jedna báseň.  více»
09.09.2017, 13:00
Loskuták: Muzeum kočárků

Muzeum kočárků a hraček

V tomto příspěvku navštívíme Muzeum kočárků, panenek a dalších hraček v Uhlířských Janovicích. Jedná se o jedinečnou expozici, která se nachází ve třech patrech nově zrekonstruovaného měšťanského domu. Rozsáhlé prostory nabízejí několik stovek kočárků pro děti a kočárků pro panenky. Najdeme zde i další exponáty – panenky, pokojíčky, dobové dětské textilie, nádobíčko, hračky, staré knížky a vůbec celou řadou věcí, které patří k dětem, jejich narození a k jejich dětství. Pojďte se podívat.  více»
20.06.2017, 14:08
Petr Rychlý a Ladislav Ondřej - koláž

DIVOČINA NA PLACE: I natáčení Loskutáka může být pořádná legrace! Z čeho jsou podle Ládi Ondřeje nudle?

Není každý den posvícení – své o tom ví i Ladislav Ondřej. Petr Rychlý si herce, který v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje jeho syna, pozval do pořadu Rady ptáka Loskutáka. Úkolem bylo uvařit vietnamskou polévku...  více»
17.06.2017, 14:00
Pes ve vodě

PSÍ SERIÁL: Léto se psem

Léto je na jednu stranu bezesporu báječné – plné sluníčka, výletů, poznávání i her. Však přináší sebou i kromě krásných činností mnoho úskalí jak pro lidi, tak pro jejich psí miláčky. Proto se v této reportáži zaměříme na to, jak s pejskem cestovat, jak vyjíždět do zahraničí, kdy dávat pozor na přehřátí a další důležité věci.  více»
17.06.2017, 14:00
Loskuták: Zahrada Kolovraty

Rodinná zahrada s koupacím jezírkem

Na samém konci jedné z okrajových ulic obce Kolovraty vznikla celkem malá, ale za to malebná rodinná zahrada. Skýtá vše, co mladí majitelé k životu venku na zahradě potřebují a co od takové zahrady očekávají. Načerpejte inspiraci v reportáži.  více»
17.06.2017, 14:00
Loskuták: Jahodový dezert

RECEPT: Jahodový dezert

Jahody jsou ideálním letním ovocem, které osvěží a chutná na všechny způsoby. A co takhle lahodné červené ovoce s mascarpone v křupavém těstíčku? Je pohlazením po duši, tak zkuste, ale pozor – tento jednoduchý recept si hned zamilujete!  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 155