Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

04.03.2017, 15:57
Rady ptáka Loskutáka - Logo - 3

CELÝ NOVÝ DÍL: Rady ptáka Loskutáka - 25. 3. 2017

Rady ptáka Loskutáka - 4. 3. 2017  více»
25.03.2017, 13:50
Loskuták soutěž: Osmodry.cz, odvlhčení zdiva

SOUTĚŽ: Na půl roku vám zapůjčíme přístroj na odvlhčení zdiva!

Vlhkost v domě dokáže pěkně potrápit, už ale nemusí, zbavte se jí účinně! Přístroj OsmoDry Vás zbaví vlhkosti a plísní bez stavebního zásahu, celý problém díky němu vyřešíte neinvazivně a bez komplikací. Jeden takový můžete mít doma na půl roku zdarma, soutěžte o něj!  více»
23.03.2017, 17:07
Žena na zahradě

Nastartuje po zimě zbědované rostliny: Dopomůže vám k tomu gelové hnojivo!

Zima dokáže některé rostliny velmi vyčerpat a zbědovat, aby se rychleji a co nejlépe obnovily, dopomůže vám k tomu účinné hnojivo. Už jste slyšeli o gelovém? Zjistěte, jaké má výhody.  více»
18.03.2017, 13:30
Úklidový mop Easy Wring and Clean TURBO

S tímto mopem od Viledy bude úklid hračka! Kdo ho vyhrál?

Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu jedním tahem a dostane se i do rohů. Díky pedálu se nebudete namáhat při ždímání, kbelík je lehký, rukojeť mopu nastavitelná. Zkrátka usnadněte si úklid a zkuste štěstí, tři z vás tento skvělý mop mohou vyhrát.  více»
11.03.2017, 13:50
Peří Mareš: Lůžkoviny

ZNÁME VÝHERCE luxusní soupravy lůžkovin

Spěte sladce! Jakmile zkusíte nový péřový polštář i deku, nebudete se chtít vrátit k těm z umělých vláken. Polštáře správně drží krční páteř, deky krásně hřejí, jsou plné a vše dlouho vydrží. A bát se nemusí ani alergici, dnešní technologie zbaví peří všeho nežádoucího. A jednu takovou soupravu jste mohli vyhrát.  více»
04.03.2017, 13:20
Loskuták: Soutěž Diaregul

Lepší zdraví: SOUTĚŽILI JSTE o doplňky stravy Diaregul! Kdo vyhrál?

Mohli jste vyhrát balíčky doplňků stravy od české rodinné firmy TEREZIA COMPANY, která vyrábí produkty pouze z přírodních zdrojů, bez konzervačních látek, chemických barviv a chuťových regulátorů. S Loskutákem si pro vás připravila soutěž o balení doplňku stravy Diaregul s příznivým účinkem na vaše zdraví.  více»
04.03.2017, 14:00
Loskuták - 643. díl - 3

Zvířátka z polínek

Pokud vám při prořezu zahrady zbydou různě silná polínka, můžete poprosit silnější polovičku, aby vám z nich nařezala různě dlouhé části – placky, dílky protože z nich vyrobíte úžasné dekorace pro váš dům i zahradu! Podívejte se.  více»
04.03.2017, 14:00
Loskuták - 643. díl - 2

RECEPT: Kuřecí kari s bambusem

Snadné, rychlé, zdravé a s vůní i chutí, kterou si prostě zamilujete. Tak vyzkoušejte tento skvělý recept.  více»
04.03.2017, 14:00
Loskuták - 643. díl - 1

PSÍ SERIÁL: Štěňata I.

V prvních dílech našeho psího seriálu jsme si povídali o tom, co vše je nutné zvážit před tím, než si pořídíme psa. Pokud jsme vše zvážili a rozhodli se, vyvstává spoustu dalších otázek – např. v jakém věku si můžeme štěně odvézt domů? A co očkování? Nejen o tom už pohovoříme v dalším pokračování našeho psího seriálu.  více»
04.03.2017, 14:00
Výchovný řez stromů

Řez stromů v předjaří

V této reportáži vám objasníme, které stromy lze prořezávat na sklonku zimy a vysvětlíme, na které je brzy a proč. Samozřejmě vám postup řezu ukážeme a pohovoříme i o vhodném nářadí, které nám práci ulehčí.  více»
24.02.2017, 18:28
Rady ptáka Loskutáka soutěž: Velux

KDO VYHRÁL poukaz v hodnotě 30. 000,- Kč na nákup výrobků Velux?

Moderní žaluzie, rolety, venkovní markýzy i užitečné sítě proti hmyzu. Nejen to a mnohem více můžete, pro vaše lepší bydlení, pořídit v e-shopu značky Velux. A s Loskutákem jste měli šanci vyhrát voucher v parádní ceně 30. 000,- Kč! Kdo měl štěstí.  více»
18.02.2017, 13:45
Soutěž: Rady ptáka Loskutáka

ZNÁME VÝHERCE substrátu, se kterým je výsev i množení jedna báseň!

Tři z vás mohLI vyhrát Supresivní substrát pro výsev a množení a navíc dárkovou tašku vybraných produktů od společnosti FORESTINA – českého výrobce zahradních hnojiv a substrátů! Komu poputuje výhra domů?  více»
19.02.2017, 11:10
Loskuták - 641. díl - 8

RECEPT: Kachní jatýrka na majoránce

Vyzkoušejte s Petrem Rychlým kachní jatýrka připravená na čerstvé majoránce, jistě vás mile překvapí.  více»
18.02.2017, 14:00
Loskuták - 641. díl - 4

Nový život starých jeansů: Skvěle se hodí k dekoraci!

My si v této reportáži ukážeme, že staré jeansy, které už nenosíme, nemusíme nutně vyhazovat, ale že je můžeme dále využít – samozřejmě jsme-li tvořiví a máme-li potřebu vyrobit něco vlastníma rukama. Paní Alexandra Oppová nám ukáže, že staré jeansy lze "recyklovat" kompletně, beze zbytku. Máme-li fantazii, každou jejich část (kapsy, švy, nohavice) na něco upotřebíme. Budete se divit, co vše z nich lze vyrobit!  více»
18.02.2017, 14:00
Loskuták - 641. díl - 1

Tulipány

Tato reportáž se věnuje tulipánům z různých pohledů. Začneme od řezaných květů, ukážeme dostupnou paletu a vysvětlíme správné zacházení, které prodlouží životnost ve váze. Ukážeme si různé dekorace od jednoduchých kytic, až po kombinované aranžmá s dalšími rostlinami. Krátce se zmíníme o tulipánech rychlených z cibulí (v květníku nebo truhlíku či bedýnce). A na závěr přidáme rady, co s tulipány, které v předjaří začínají vyrůstat na zahradách.  více»
18.02.2017, 14:00
Loskuták - 641. díl - 10

PSÍ SERIÁL: Než si pořídíme psa

Rady ptáka Loskutáka mají novou rubriku, která se detailně zaměří na chov psů! V prvním díle se zaměříme na téma: pořízení psa. Je to velmi zavazující a dlouhodobá záležitost, proto bychom si to tedy měli důkladně promyslet a odpovědět si na několik zásadních otázek.  více»
18.02.2017, 11:16
Petr Rychlý

REPORTÁŽ: Kdybych vám ukázal diář, bylo by po mně! Směje se Petr Rychlý

Petr Rychlý je jeden z našich nejžádanějších a nejobsazovanějších herců. Pořád natáčí v Ordinaci, a k tomu mu opět odstartoval pořad Rady ptáka Loskutáka. Jak to sympatický herec všechno stíhá? Přistihli jsme ho!  více»
17.02.2017, 15:30
Loskuták: Petr Rychlý

Nové Rady ptáka Loskutáka opět na Nově! A v novém s novinkami!

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?  více»
17.12.2016, 13:30
Loskuták soutěž: T-Mobile chytré auto

VÝHERCE balíčku CHYTRÉ AUTO od T-Mobile! Komunikujte se svým vozem!

Vaše auto vám může říct, jak řídíte a jak se můžete zlepšit! Kde se právě nachází nebo kde bylo, zda má nějakou závadu a také – zda ho někdo krade! To vše vám poskytne balíček Chytré auto od společnosti T-Mobile. A tři z vás ho mohli vyhrát!  více»
10.12.2016, 11:10
Narex - Ruční elektrické nářadí pro profesionály

KDO VYHRÁL řetězovou PILU značky Narex? Tady je váherce!

Elektrické řetězové pily NAREX vám mohou pomoci rychle a bezpečně provádět rutinní práce okolo domu při řezání dřeva a klád, prořezávání nebo kácení stromů. Ve srovnání s benzínovými pilami mají elektrické řetězové pily od společnosti NAREX jasné výhody: jsou šetrné k životnímu prostředí, nevyžadují náročnou údržbu a mají nižší hlučnost, jsou vybaveny všemi bezpečnostními prvky a díky silnému motoru u všech modelů zaručují efektivní řezání s minimální námahou. A jednu takovou jste mohli vyhrát, kdo měl štěstí!  více»
05.12.2016, 11:30
Loskuták soutěž: Krmivo FITMIN

TADY JSOU 3 VÝHERCI balíčků krmení od FITMIN pro kočky na celý rok!

Krmte vaše čtyřnohé miláčky opravdu kvalitně a vyváženě. Fitmin je jediná česká značka a jedna z mála značek v Evropě, která v granulích pro domácí zvířata obsahuje skutečně čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %. V těchto granulích je vše, co váš pes, kočka i kůň potřebují. Tři z vás mohli vyhrát balíček krmení pro kočky na celý rok, nejste to vy?  více»
01.12.2016, 16:21
Loskuták: Soutěž Marimex.cz

SOUTĚŽILI JSTE o VOUCHER v hodnotě 5.000 Kč na Marimex.cz! Kdo vyhrál?

Vánoce se blíží a každá inspirace na dárek je cenná. A i takový voucher se skvěle hodí! Jeden takový jste mohli vyhrát. A to na nákup v e-shopu Marimex.cz, kde na vás čekají zábavné trampolíny, zdravé infrasauny, skvělé vířivky ale i hračky na zahradu. Zkoušeli jste štěstí, vyhráli jste?  více»
19.11.2016, 13:30
Loskuták: Soutěž o balíčky Natur House

ZNÁME VÝHERCE soutěže o zdravé balíčky sestavené poradci!

Chutné Vánoce bez kil navíc! S Loskutákem jste mohli získat zdravé balíčky, které sestavili odborníci z výživových poraden NATUR HOUSE. A kdo vyhrál, nejste to vy?  více»
17.11.2016, 22:00
Peří mareš úvodní

SLADKÝ SPÁNEK: Kdo vyhrál set péřového polštáře a deky?

Jakmile zkusíte nový péřový polštář i deku, nebudete se chtít vrátit k těm z umělých vláken. Polštáře správně drží krční páteř, deky krásně hřejí, jsou plné a vše dlouho vydrží. A bát se nemusí ani alergici, dnešní technologie zbaví peří všeho nežádoucího. A jeden takový set jste mohli vyhrát.  více»
22.10.2016, 14:00
Obývací pokoj

KDO VYHRÁL 3 napínací potahy na sedačku či křeslo od decoDoma?

Kdy se z obyčejného nábytku stává více než jen nábytek? Když dodává vašemu obývacímu pokoji jedinečný švih a charisma a zároveň vyhovuje potřebám vaší rodiny. Napínací potahy na sedací soupravy od decoDoma jsou ideálním řešením, pokud chcete změnit vzhled sedačky, která už svůj původní půvab ztratila, nebo prostě jen toužíte po novém stylu. Tak zkuste štěstí a vyhrajte jeden takový. Čeká na tři z vás.  více»
25.10.2016, 14:15
Čeistička vzduchu Ionic CARE

Nebezpečný podzim: Od respiračních problémů pomůže čistička vzduchu

Podzim je zvláště nebezpečným měsícem, co se týče respiračních problémů. A to i pro lidi, kteří žádné chronické potíže s dýcháním nemají. Ideálním řešení je proto čistička vzduchu.  více»
14.10.2016, 16:00
Kolečko

Jak efektivně na přípravu stavby ve svahu? S motorovým kolečkem!

Pozemek ve svahu má nespornou výhodu v pěkném výhledu, ovšem stavba na něm už přináší úskalí. Technika se někdy do špatně přístupného terénu nedostane, a tak veškerý materiál musíme složit buď pod kopcem nebo ručně vynosit. V této reportáži si ukážeme, že i tato situace má své řešení - práci nám usnadní motorové kolečko!  více»
08.10.2016, 13:10
Loskuták soutěž: Easy Wring Ultramat od Vileda

Perfektně čisté podlahy a pedál na ždímání: Kdo VYHRÁL moderní úklidový mop?

Je vhodný na všechny typy podlah. Jeho 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. A díky pedálu se nebudete namáhat při ždímání. Také má XXL power zónu pro hloubkové čištění podlah a tedy jednodušší odstranění odolné špíny. Tři z vás ho mohli vyhrát, nejste to vy?  více»
24.09.2016, 13:35
Loskuták: Mop Vileda

ZNÁME VÝHERCE praktického a moderního úklidového mopu od Viledy!

Třásňový mop z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálů rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích! Nový Easy Wring and Clean splní vaše potřeby. A tři z vás ho mohli vyhrát.  více»
17.09.2016, 13:30
Rady ptáka Loskutáka - Soutěž o kamenný koberec Piedra - 1

Kdo VYHRÁL POUKAZ na plovoucí dlažbu PIEDRA v hodnotě 5.000 Kč?

Kamenný koberec PIEDRA je praktická litá podlaha (dlažba) ze směsi jemných přírodních oblázků a pojiva. Jedná se o univerzální finální povrch, který se aplikuje na nejrůznější typy venkovních a vnitřní ploch a podlah. A kdo získá poukaz na jeho nákup? Nejste to vy? Podívejte se.  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 153