Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

PET láhev ostrý nůž z větve drát krmení pro ptáky

Krmítko z láhve

PET láhev
ostrý nůž
z větve
drát
krmení pro ptáky

Krmítko pro ptáky z PET láhve
Do PET láhve vyřízneme nožem otvor tak, aby byl asi 8-10 cm široký, 10-15 cm vysoký. Spodní část otvoru je asi 4 cm ode dna láhve. Pod otvorem vyřízneme díry pro bidýlko tak, aby mohlo projír skrz láhev. "Přistávací" část bidýlka je dlouhá asi 10 cm, vzadu stačí, aby bidýlko prošlo láhví. Láhev připevníme drátem na strom, stříšku apod. Můžeme ještě přikrýt chvojím. Naspod krmítka nasypeme krmení pro ptáky. Přejeme pěknou podívanou a pro ptáky dobrý zob.

Další ptačí články:
ODKAZ: Andulky – jak je správně chovat?
Andulky – pár užitečných rad pro chovatele
ODKAZ: Perlička
ODKAZ: Kanárci v bytě
ODKAZ: Jak ochočit andulku?
ODKAZ: Výroba ptačího krmítka
ODKAZ: Krmná směs pro ptáčky


Kůň. Ilustrační foto

Chov koně »

Rozhodujete se, jestli si pořídit koně? Pan Boleslav Skalski vám poradí, na co byste si měli dát při výběru pozor a co všechno pro svého statného mazlíčka budete potřebovat. Podívejte se! více»
Papoušek

Chov exotického ptáka »

V této reportáži si s paní Lenkou Horáčkovou povíme o chovu středního papouška, druh Alexandr malý. Tak se podívejte. více»
Rotvajler

Chov rotvajlerů »

Rotvajler je jedna z nejpopulárnějších ras psů na světě, a přesto není vhodná pro každého chovatele. Pojďme se na něj podívat blíže. více»
Pes - Československý vlčák

Jak správně chovat vlčáka? »

V této reportáži si předvedeme, jak správně chovat československého vlčáka. Pavel Hanuška chová tuto rasu psa od roku 1997, tedy 16 let. Podívejte se a zjistěte cenné rady. více»
5 hlasů
Vaše hodnocení