Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Teddy králíček je téměř ideální bytový mazlíček. Navíc je strašně rozkošný! Přesvědčte se sami.

Teddy králíčci

Vložit video na:

Teddy králíček je téměř ideální bytový mazlíček. Navíc je strašně rozkošný! Přesvědčte se sami.

Představujeme vám dlouhosrsté zakrslé králíčky tzv. Teddy. Poznávacími znaky těchto zakrslých králíků jsou: malý vzrůst, kratší uši, kulatá hlava a zavalité tělo. Teddy králíček je jedním z druhů zakrslých králíků.

Loskuták - 609. díl - 4
(Foto: Nova.cz)


Teddy králíček je nenáročný, vydrží i v kleci, bez problémů přečká víkendy nebo i naši dovolenou sám (samozřejmě musíme zajistit vodu a seno). Tito králíčci jsou dostatečně malí, aby se s nimi dobře manipulovalo, ale zároveň dost velcí na chování. Neprojevují se nijak hlasitě, jsou velmi tišší. A způsobují ve srovnání s ostatními domácími zvířaty (od křečků až po psy a kočky) nejmenší pachovou zátěž.

Jsou snadno ochočitelní, mají rádi lidi. Projevují určitou inteligenci a emotivitu (ale ne jako psi a kočky). Jsou čistotní, málokdy byt zaneřádí. A pokud ano, úklid je snadný. Ovšem z klece je musíme vypouštět pod dozorem (hrozí okusování všeho – květin, nábytku, knih a především elektrických kabelů).

Víc o tom, jak je chovat a kde si je obstarat, už v reportáži.
 Loskuták soutěž: BEST

Zahrada jako ze škatulky: Kdo vyhrál poukaz v hodnotě 20.000 Kč? »

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Široký sortiment dlažeb pro terasu i pergoly, schodiště, palisády, odvodňovací žlaby, opěrné zdi i zdící systému. Pořídíte u nich vše, aby váš exteriér jenom zářil. A jeden šťastlivec s Loskutákem vyhrál poukaz v hodnotě 20. 000 korun na nákup v BESTu. Jste to vy? více»
Rady ptáka Loskutáka

NEJNOVĚJŠÍ DÍL: Rady ptáka Loskutáka - 17. 3. 2018 »

Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! Plný rad, inspirace a nápadů pro zahrádkáře, kutily i chovatele. Odpoví vám na vše, o vás zajímá a s moderátorem Petrem Rychlým. více»
Loskuták: Salát s vodnicí

RECEPT: Salát s vodnicí, zauzeným pstruhem a křenovou šlehačkou »

Co takhle zkusit něco, co až tak neznáte? Neznamená to, že vám to nemusí chutnat! Uzený pstruh s vodnicí, která chuťově připomíná mix ředkvičky a kedlubny je správnou volbou. Tato kombinace mile překvapí, tak do toho. více»
Loskuták - 609. díl - 5

Netradiční a originální barevná květinová aranžmá. Musíte vidět! »

Po zimě, která působí poměrně šedivým dojmem, je dobré rozsvítit interiér živými květinami a veselými barvami. Ukážeme si netradiční a přitom jednoduché nápady, jak nápaditá květinová aranžmá vytvořit. A dopomůžou nám k tomu třeba i takové bonbóny! více»
Loskuták - 608. díl - 5

RECEPT: Cibulový džem »

Zkuste senzační cibulovou marmeládu a zajímavou a chutnou vepřovou pomazánku! více»
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře