Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Teddy králíček je téměř ideální bytový mazlíček. Navíc je strašně rozkošný! Přesvědčte se sami.

Teddy králíčci

Vložit video na:

Teddy králíček je téměř ideální bytový mazlíček. Navíc je strašně rozkošný! Přesvědčte se sami.

Představujeme vám dlouhosrsté zakrslé králíčky tzv. Teddy. Poznávacími znaky těchto zakrslých králíků jsou: malý vzrůst, kratší uši, kulatá hlava a zavalité tělo. Teddy králíček je jedním z druhů zakrslých králíků.

Loskuták - 609. díl - 4
(Foto: Nova.cz)


Teddy králíček je nenáročný, vydrží i v kleci, bez problémů přečká víkendy nebo i naši dovolenou sám (samozřejmě musíme zajistit vodu a seno). Tito králíčci jsou dostatečně malí, aby se s nimi dobře manipulovalo, ale zároveň dost velcí na chování. Neprojevují se nijak hlasitě, jsou velmi tišší. A způsobují ve srovnání s ostatními domácími zvířaty (od křečků až po psy a kočky) nejmenší pachovou zátěž.

Jsou snadno ochočitelní, mají rádi lidi. Projevují určitou inteligenci a emotivitu (ale ne jako psi a kočky). Jsou čistotní, málokdy byt zaneřádí. A pokud ano, úklid je snadný. Ovšem z klece je musíme vypouštět pod dozorem (hrozí okusování všeho – květin, nábytku, knih a především elektrických kabelů).

Víc o tom, jak je chovat a kde si je obstarat, už v reportáži.
 Soutěž s Loskutákem a AC Heating

SOUTĚŽ O POBYT v hodnotě 10 000 Kč! Kdo si zajede odpočinout do hotelu Rohanov na Šumavě? »

Tentokrát jste s Loskutákem a společností AC HEATING, předního prodejce tepelných čerpadel pro rodinné a bytové domy, soutěžili o pobyt v hotelu Rohanov na Šumavě v hodnotě 10.000 korun! Kdo vyhrál? více»
Rady ptáka Loskutáka

NOVÝ DÍL: Rady ptáka Loskutka - 15. 9. 2018 »

Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! Plný rad, inspirace a nápadů pro zahrádkáře, kutily i chovatele. Odpoví vám na vše, o vás zajímá a s moderátorem Petrem Rychlým. více»
Loskuták soutěž: Akumulátorový vyžínač Einhell

Kdo vyhrál s Alzou skvělého pomocníka na zahradu, vyžínač Einhell? »

Nejen pro vysokou trávu v nedostupných místech vaší zahrady dokonale poslouží akumulátorový vyžínač Einhell, který do soutěže Loskutáka věnovala společnosti Alza.cz a.s. Zkoušeli jste štěstí, jste mezi výherci? více»
Soutěž Loskuták: Ultramat Turbo od Viledy

V mžiku oka čistá a suchá podlaha. Kdo vyhrál Ultramat Turbo od Viledy? »

Tři z vás mohli vyhát set plochého mopu s kbelíkem se šlapacím pedálem pro snadné ždímání bez námahy. Vhodný je pro všechny typy tvrdých podlah, speciální vlákna perfektně vyčistí podlahu, pohltí a setřou mastnotu i šmouhy, odstraní i zaschlé nečistoty. Zkoušeli jste štěstí, jste mezi výherci? více»
Loskuták - 609. díl - 5

Netradiční a originální barevná květinová aranžmá. Musíte vidět! »

Po zimě, která působí poměrně šedivým dojmem, je dobré rozsvítit interiér živými květinami a veselými barvami. Ukážeme si netradiční a přitom jednoduché nápady, jak nápaditá květinová aranžmá vytvořit. A dopomůžou nám k tomu třeba i takové bonbóny! více»
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře