Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Lyžařská sezona je v plném proudu, ale jsou i tací, kteří na lyžích nikdy nestáli a rádi by. Jen nevědí, jak na to…

Lyže aneb Jak na to?

Vložit video na:

Lyžařská sezona je v plném proudu, ale jsou i tací, kteří na lyžích nikdy nestáli a rádi by. Jen nevědí, jak na to…

V obchodech se to hemží různými druhy lyží. Jak si vybrat právě to vybavení, které bude pro vaši vlastní potřebu to nejideálnější?
Je důležité vzít v potaz, pro koho vybavení kupujeme a o jak zdatného lyžaře se jedná. (Vhodná délka, atd..) V dnešní době je poměrně IN tzv. carvingový druh lyží. Jedná se o druh lyží, které mají, mimo jiné, jinak tvarované hrany a umožňují tak snadnější ovládání lyží…


Dříve bylo snahou každého lyžaře jezdit s nohami co nejblíže u sebe. Tento fakt, ale změnil právě příchod carvingových lyží, kdy je standardem držet nohy v úrovni ramen.


Velmi často jsou k vidění, jaké si sety, které obsahují, lyže, boty…prostě všechno co je k lyžování potřeba. Pro laika jednoduché řešení, ale co potřebuje profesionál?
Jistě, řešení to je, ale ne vždy se může jednat o kombinace, (lyže x vázání), které nám bude vyhovovat. Proto je lepší poradit se s odborníkem o vhodném vybavení pro konkrétní osobu. Ne vždy půjde o levnější variantu, ale to už je otázkou priorit.


Big food
Nejedná se o jaké si „kratší lyže“, ale o další „dopravní prostředek“. Jejich ovládání je zcela odlišné a i pro zkušeného lyžaře se může stát oříškem. Big food rozhodně není ideální volbou pro děti, když k tomuto určení svou velikostí nabádá.
 

Přečtěte si také: 
Kola pro dospělé
Termo-oblečení
Oprava lyžíLoskuták - 618. díl - 2

Rozkvetlé košíčky »

Recyklací dřevěných košíčků od ovoce si můžete vyrobit naprosto krásné truhlíky pod květiny. Ale poslouží i jako senzační dekorace do interiéru. A vyrazit s ním pak můžete i na piknik. Prostě se podívejte v reportáží a neodoláte! více»
Loskuták - 614. dil - 6

Dětská dílnička: Lapače snů »

Podle staré legendy severoamerických Indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Indiáni je proto zavěšují volně do místností, nebo přímo za hlavu spícího. A v dětské dílničce si takovéto lapače vyrobíme, děti je zvládou i samy. více»
Loskuták - 611. díl - 10

Ošatka z trávy »

Ve videu si postupně zhotovíme menší ošatku z trávy. Méně zruční a děti udělají shodným způsobem podložku pod hrníček. Ošatka se hodí na velikonoční dekorace, ale poslouží i celoročně. Tak si také vytvořte milou jarní dekoraci. více»
Loskuták - 612. díl - Králíci z bambulek

Králíci z bambulek »

Monika Brýdová nám tentokrát ukáže, jak si udělat jednoduché dekorace – králíčky. Na výrobu použije bambule, které si sama připraví. Tak se inspirujte. více»
Loskuták - 609. díl - 3

Malované dřevěné výřezy »

Pomalované dřevěné výřezy všeho druhu vám dokonale zútulní a ozdobí váš domov. Je to skvělý relax i zábava pro děti. Zjistěte více v reportáži. více»
4 hlasů
Vaše hodnocení