Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vůbec nevadí, pokud jste nesthli vyrobit adventní věnec na první adventní neděli, můžete to udělat i nyní. V této reportáži si vyrobíme netradiční “tradiční” vánoční věnec se svíčkami. Mrkněte se a insirujte.

Netradiční adventní věnec

Vložit video na:

Vůbec nevadí, pokud jste nesthli vyrobit adventní věnec na první adventní neděli, můžete to udělat i nyní. V této reportáži si vyrobíme netradiční “tradiční” vánoční věnec se svíčkami. Mrkněte se a insirujte.

Tento věnec zvládne prakticky každý, kdo má rád netradiční “tradiční” předměty. Nejvhodnější je ale pro lidi, kteří nechtějí či nemohou doma mít klasický věnec z chvojí. Třeba i z důvodu alergické reakce.

K výrobě netradičního věnce budeme potřebovat slaměný korpus, lepící pistoli, skořápku (okvětí z bavlníku), svíce, přízdobu v podobě zlatých kuliček a stuhy. Bavlník se dá koupit v různých obchodech se sušinou, nebo v květinářství. Pořizovací cena je velice nízká vzhledem k výslednému efektu věnce. Přičemž samotná výroba adventního věnce je opravdu jednoduchá a zvládne ji každý. Řekneme si také pravidla bezpečnosti manipulace s věncem.

Postup ve videu.

 

Podívejte se také na:
Vánoční hvězda
Vánoční trendy 2013
Věnec s mochyněmi
Květinové dekorace pro Štědrý den a svátky
Jak upéct perníkovou vánoční výzdobu?
Zdobení svíček
Podzimní svícny
Stromeček z pedigu

 

 

Staňte se fanoušky Loskutáka na FacebookuLoskuták - 618. díl - 2

Rozkvetlé košíčky »

Recyklací dřevěných košíčků od ovoce si můžete vyrobit naprosto krásné truhlíky pod květiny. Ale poslouží i jako senzační dekorace do interiéru. A vyrazit s ním pak můžete i na piknik. Prostě se podívejte v reportáží a neodoláte! více»
Loskuták - 614. dil - 6

Dětská dílnička: Lapače snů »

Podle staré legendy severoamerických Indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Indiáni je proto zavěšují volně do místností, nebo přímo za hlavu spícího. A v dětské dílničce si takovéto lapače vyrobíme, děti je zvládou i samy. více»
Loskuták - 611. díl - 10

Ošatka z trávy »

Ve videu si postupně zhotovíme menší ošatku z trávy. Méně zruční a děti udělají shodným způsobem podložku pod hrníček. Ošatka se hodí na velikonoční dekorace, ale poslouží i celoročně. Tak si také vytvořte milou jarní dekoraci. více»
Loskuták - 612. díl - Králíci z bambulek

Králíci z bambulek »

Monika Brýdová nám tentokrát ukáže, jak si udělat jednoduché dekorace – králíčky. Na výrobu použije bambule, které si sama připraví. Tak se inspirujte. více»
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře