Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Představíme si oblečení s termoizolačními vlastnostmi.

Termo-oblečení

Vložit video na:

Představíme si oblečení s termoizolačními vlastnostmi.

„A jdeme bořit mýty,“ říká Adélka. „Termoprádlo nebylo vždycky úplně pěkné prádlo pod kombinézu. Teď se nemusíte stydět si po lyžování kombinézu rozepnout.“


Zatočte s potem
Záměrně neuvádíme název termoprádlo, protože již dávno se tento materiál neužívá jen na spodní prádlo, ale vyrábějí se z něj také jiné druhy svrchního oblečení. Jde o funkční materiál, který se skládá převážně z polypropylenu nebo polyesteru. Některé materiály obsahují také příměs bavlny nebo viskózy, což zvyšuje komfort. Mezi největší výhody termomateriálu patří zejména velmi rychlý odvod potu a výborné termoizolační vlastnosti. Bavlna nasaje vodu do celého vlákna, termo materiál pouze na povrch vlákna. Nemusíme se tedy bát promáčení potem a navíc jsme velmi dobře chráněni před zimou. Materiál je zcela zdravotně nezávadný.


ČLÁNEK K TÉMATULoskuták - 618. díl - 2

Rozkvetlé košíčky »

Recyklací dřevěných košíčků od ovoce si můžete vyrobit naprosto krásné truhlíky pod květiny. Ale poslouží i jako senzační dekorace do interiéru. A vyrazit s ním pak můžete i na piknik. Prostě se podívejte v reportáží a neodoláte! více»
Loskuták - 614. dil - 6

Dětská dílnička: Lapače snů »

Podle staré legendy severoamerických Indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Indiáni je proto zavěšují volně do místností, nebo přímo za hlavu spícího. A v dětské dílničce si takovéto lapače vyrobíme, děti je zvládou i samy. více»
Loskuták - 611. díl - 10

Ošatka z trávy »

Ve videu si postupně zhotovíme menší ošatku z trávy. Méně zruční a děti udělají shodným způsobem podložku pod hrníček. Ošatka se hodí na velikonoční dekorace, ale poslouží i celoročně. Tak si také vytvořte milou jarní dekoraci. více»
Loskuták - 612. díl - Králíci z bambulek

Králíci z bambulek »

Monika Brýdová nám tentokrát ukáže, jak si udělat jednoduché dekorace – králíčky. Na výrobu použije bambule, které si sama připraví. Tak se inspirujte. více»
Loskuták - 609. díl - 3

Malované dřevěné výřezy »

Pomalované dřevěné výřezy všeho druhu vám dokonale zútulní a ozdobí váš domov. Je to skvělý relax i zábava pro děti. Zjistěte více v reportáži. více»
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Petr 18:15 12.08.2016
To je pravda! Koukejte, jaké jsou možnosti: http://www.rybashop24.com/index.php?stoken=2A9A859... A tady: http://sport.idnes.cz/vanocni-tipy-golf-idnes-cz-o... je případně článek na toto téma. Snad se vám hodí!