Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?

Nové Rady ptáka Loskutáka opět na Nově! A v novém s novinkami!

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět

Vložit video na:

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?

„Vylepšili a vyšperkovali jsme naši Loskutačí vilu, přibyl také jeden velmi útulný pokojíček. Ten si oblíbila i moje Akinka, kterou jsem musel vzít s sebou, protože nás teď čeká velký psí seriál. V každém díle jedna reportáž o psích miláčcích,“ prozradil moderátor Petr Rychlý.

Loskuták - psí rubrika
(Foto: Nova.cz)


Ale nepřijdete ani o témata, na která jste zvyklí. Budeme se věnovat tvoření, bydlení i pěstování rostlin. „Tentokrát to budou například tulipány a majoránka, podíváme se také, jaké hračky kdysi vyrobili kutilové, a prozradíme, proč je velká škoda vyhazovat obnošené džíny. Chybět nebude ani moje oblíbené vaření, připravím vám delikátní jatýrka na majoránce. My se na vás už moc těšíme,“ dodává Petr.

Loskuták: Petr Rychlý
(Foto: Archiv TV Nova)


Celý tým, který i letos pro vás připravuje díly Loskutáka s velkým nadšením i nasazením, se na vás těší! Tak se nezapomeňte dívat, každou sobotu ve 12.45 na Nově. Rychlý a pták Loskuták, poradí vám co a jak!

Rady ptáka Loskutáka ve 12:45
(Foto: Nova.cz)

Loskuták - 641. díl - 8

RECEPT: Kachní jatýrka na majoránce »

Vyzkoušejte s Petrem Rychlým kachní jatýrka připravená na čerstvé majoránce, jistě vás mile překvapí. více»
Petr Rychlý

NOVÉ Rady ptáka Loskutáka: Sledujte CELÝ DÍL - 18. 2. 2017 »

Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily. více»
Soutěž: Rady ptáka Loskutáka

VYHRAJTE substrát, se kterm je výsev i množení jedna báseň! »

Tři z vás mohou vyhrát Supresivní substrát pro výsev a množení a navíc dárkovou tašku vybraných produktů od společnosti FORESTINA – českého výrobce zahradních hnojiv a substrátů! více»
Petr Rychlý

REPORTÁŽ: Kdybych vám ukázal diář, bylo by po mně! Směje se Petr Rychlý »

Petr Rychlý je jeden z našich nejžádanějších a nejobsazovanějších herců. Pořád natáčí v Ordinaci, a k tomu mu opět odstartoval pořad Rady ptáka Loskutáka. Jak to sympatický herec všechno stíhá? Přistihli jsme ho! více»
Kolečko

Jak efektivně na přípravu stavby ve svahu? S motorovým kolečkem! »

Pozemek ve svahu má nespornou výhodu v pěkném výhledu, ovšem stavba na něm už přináší úskalí. Technika se někdy do špatně přístupného terénu nedostane, a tak veškerý materiál musíme složit buď pod kopcem nebo ručně vynosit. V této reportáži si ukážeme, že i tato situace má své řešení - práci nám usnadní motorové kolečko! více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře