Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?

Nové Rady ptáka Loskutáka opět na Nově! A v novém s novinkami!

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět

Vložit video na:

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?

„Vylepšili a vyšperkovali jsme naši Loskutačí vilu, přibyl také jeden velmi útulný pokojíček. Ten si oblíbila i moje Akinka, kterou jsem musel vzít s sebou, protože nás teď čeká velký psí seriál. V každém díle jedna reportáž o psích miláčcích,“ prozradil moderátor Petr Rychlý.

Loskuták - psí rubrika
(Foto: Nova.cz)


Ale nepřijdete ani o témata, na která jste zvyklí. Budeme se věnovat tvoření, bydlení i pěstování rostlin. „Tentokrát to budou například tulipány a majoránka, podíváme se také, jaké hračky kdysi vyrobili kutilové, a prozradíme, proč je velká škoda vyhazovat obnošené džíny. Chybět nebude ani moje oblíbené vaření, připravím vám delikátní jatýrka na majoránce. My se na vás už moc těšíme,“ dodává Petr.

Loskuták: Petr Rychlý
(Foto: Archiv TV Nova)


Celý tým, který i letos pro vás připravuje díly Loskutáka s velkým nadšením i nasazením, se na vás těší! Tak se nezapomeňte dívat, každou sobotu ve 12.45 na Nově. Rychlý a pták Loskuták, poradí vám co a jak!

Rady ptáka Loskutáka ve 12:45
(Foto: Nova.cz)
Rady ptáka Loskutáka

NEJNOVĚJŠÍ DÍL: Rady ptáka Loskutáka - 27. 5. 2017 »

Rady ptáka Loskutáka - 4. 3. 2017 více»
Veverka a oříšek

Chov veverek »

Předvedeme si poměrně netradiční chovatelský obor – a sice chov veverek. Dotkneme se témat typu prostory pro chov, krmivo, možnost ochočení. Pohovoříme i o tom, jak moc jsou, či nejsou veverky mírumilovnými tvory. více»
Vytvořte si ze zahrádky lékárničku

Bylinné sirupy »

Jaro je bohaté na řadu bylin, které mají mnoho prospěšných látek včetně vitaminů a minerálů a nemusíme je užívat výhradně v nemoci. Jednou z možností je výroba domácího bylinného sirupu. více»
Loskuták: Telecí steak s chřestem

RECEPT: Telecí steak s chřestem a holandskou omáčkou »

Vyzkoušejte si tradiční francouzskou kuchyni. Recept je známý už od 18. století, když byl vytvořen osobním kuchařem Napoleona a Ludvíka XVIII. Dnes vám ovšem postup ukáže král všech kutilů Petr Rychlý. více»
Penny Market: Sadu sklenic Home made

VYHRAJTE sadu sklenic Home made od Penny Market »

Soutěžte o sadu italských kuchyňských sklenic vhodných k zavařování, servírování i skladování potravin. Je to snadné. více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře