Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?

Nové Rady ptáka Loskutáka opět na Nově! A v novém s novinkami!

Vložit video na:

Rady ptáka Loskutáka jsou zpět s premiérovými díly! Od 18. února se můžete opět každou sobotu těšit na čerstvou várku rad, inspirací i nápadů! S Petrem Rychlým i celým týmem. A co je nového?

„Vylepšili a vyšperkovali jsme naši Loskutačí vilu, přibyl také jeden velmi útulný pokojíček. Ten si oblíbila i moje Akinka, kterou jsem musel vzít s sebou, protože nás teď čeká velký psí seriál. V každém díle jedna reportáž o psích miláčcích,“ prozradil moderátor Petr Rychlý.

Loskuták - psí rubrika
(Foto: Nova.cz)


Ale nepřijdete ani o témata, na která jste zvyklí. Budeme se věnovat tvoření, bydlení i pěstování rostlin. „Tentokrát to budou například tulipány a majoránka, podíváme se také, jaké hračky kdysi vyrobili kutilové, a prozradíme, proč je velká škoda vyhazovat obnošené džíny. Chybět nebude ani moje oblíbené vaření, připravím vám delikátní jatýrka na majoránce. My se na vás už moc těšíme,“ dodává Petr.

Loskuták: Petr Rychlý
(Foto: Archiv TV Nova)


Celý tým, který i letos pro vás připravuje díly Loskutáka s velkým nadšením i nasazením, se na vás těší! Tak se nezapomeňte dívat, každou sobotu ve 12.45 na Nově. Rychlý a pták Loskuták, poradí vám co a jak!

Rady ptáka Loskutáka ve 12:45
(Foto: Nova.cz)TEREZIA Reishi Bio

Zázračná houba pro imunitu a krevní oběh. KDO VYHRÁL doplněk stravy TEREZIA Reishi Bio? »

V soutěži s pořadem Rady ptáka Loskutáka jste mohli vyhrát doplněk stravy TEREZIA Reishi BIO ve výhodném dvouměsíčním balení od českého výrobce TEREZIA COMPANY. Reishi podpoří vaši imunitu a příznivě působí na oběhový systém. Jste mezi deseti výherci? více»
Loskuták: Domácí kečup

RECEPT: Domácí kečup »

Maté plné zuby kupovaných nedobrých a nekvalitních kečupů? Udělejte si domácí! Vůbec to není těžké. Petr Rychlý vám poradí, společně ho hravě zvládnete a výsledek si oblíbíte. více»
Loskuták: Úprava zahrady v obci Zichovec

Úprava zahrady v obci Zichovec »

Navštivte s námi zahradu, která byla založena před třemi lety. Základním požadavkem bylo odclonění od silnice vedoucí v těsné blízkosti i od sousední parcely. Vznikla tak pozoruhodná zahrada s okrasným valem, jezírkem a výsadbou. Nechte se inspirovat. více»
Loskuták: Mozaiková podlaha

Recyklace dlažby: Originální MOZAIKOVÁ PODLAHA v dílně »

Dílna, zimní zahrada, pergola, terasa, balkon i letní kuchyně – všechny tyto prostory si lze vyzdobit mozaikovou podlahou, která bude ladit s dalšími prvky v interiéru či exteriéru. Nechte se inspirovat a pořiďte si podlahu téměř za hubičku. A navíc k tomu naprosto originální! více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře