Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pokud pěstujete ovocné stromy, jistě jste již nejednou bojovali proti jejich nemocem. Třeba najdete užitečný tip, jak nemocem stromů předcházet, právě od našeho odborníka!

ODPOVĚDI ODBORNÍKA: Postřik proti kadeřavosti broskvoní

Broskve, ilustrační foto
Broskve, ilustrační foto

Pokud pěstujete ovocné stromy, jistě jste již nejednou bojovali proti jejich nemocem. Třeba najdete užitečný tip, jak nemocem stromů předcházet, právě od našeho odborníka!

Kadeřavost broskvoní způsobuje známé kroucení listů, později s červenými a zelenými puchýři, listy v létě často opadnou. Choroba následně napadá i plody a poškozuje letorosty. Přicházíme o úrodu a také se průběžně zhoršuje zdravotní stav rostlin.


Odpovědi odborníka najdete ZDE.

 

Na reportáž se podívejte ZDE.
 

Čtěte také:
Odpovědi odborníka: Zpětné klapky proti vytopení domu
Odpovědi odborníka: Úvod do problematiky zateplování
Odpovědi odborníka: Izolační systém PUR

Loskuták - úvodní

NOVÝ DÍL LOSKUTÁKA - 26. 9. 2015 »

Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! více»
Soutěž: Rady ptáka Loskutáka

ZNÁME VÝHERCE o ČISTIČ OKEN A RUČNÍ VYSAVAČ! »

Líbí se vám představa, že někdo uklízí za vás, zatímco vy se věnujte rodině a koníčkům? Přesně takové pohodlí nám mohou dopřát robotické vysavače nejnovější generace. Měli jste šanci takový získat a kdo vyhrál? Podívejte se. více»
Loskuták: Malování dětského nábytku

Nátěry dětského nábytku »

Natírání dětského nábytku i dětských dřevěných hraček má svá určitá specifika! Jaké barvy můžeme použít a jak správně postupovat, o tom už v této reportáži. více»
Loskuták: Recept - krkovička

RECEPT na gril: Krkovička s mrkví a cuketou »

Zpříjemněte si konec léta ještě skvělou grilovačkou! Petr Rychlý vám přináší skvělý recept, na kterém si jistě pochutnáte. více»
Loskuták: Růže

Růže Flora »

V této reportáži vám přineseme dvě informace o růžích. Představíme novou růži, která byla neádvno slavnostně pokřtěna. A také zodpovíme časté divácké dotazy, které zahradní růže se hodí k řezu. Tak se mrkněte. více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře