Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pokud pěstujete ovocné stromy, jistě jste již nejednou bojovali proti jejich nemocem. Třeba najdete užitečný tip, jak nemocem stromů předcházet, právě od našeho odborníka!

ODPOVĚDI ODBORNÍKA: Postřik proti kadeřavosti broskvoní

Broskve, ilustrační foto
Broskve, ilustrační foto

Pokud pěstujete ovocné stromy, jistě jste již nejednou bojovali proti jejich nemocem. Třeba najdete užitečný tip, jak nemocem stromů předcházet, právě od našeho odborníka!

Kadeřavost broskvoní způsobuje známé kroucení listů, později s červenými a zelenými puchýři, listy v létě často opadnou. Choroba následně napadá i plody a poškozuje letorosty. Přicházíme o úrodu a také se průběžně zhoršuje zdravotní stav rostlin.


Odpovědi odborníka najdete ZDE.

 

Na reportáž se podívejte ZDE.
 

Čtěte také:
Odpovědi odborníka: Zpětné klapky proti vytopení domu
Odpovědi odborníka: Úvod do problematiky zateplování
Odpovědi odborníka: Izolační systém PUR

Tipy ptáka Loskutáka - Hemagel

Tip ptáka Loskutáka - Prefkektní ošetření ran snadno a rychle! »

Hemagel by ve vaší domácí lékárničce rozhodně chybět neměl! Urychluje hojení širokého spektra ran: odřeniny, popáleniny, řezné, sečné rány, opary i chronické rány. Dobře funguje i na ekzémy. Zajistí bezbolestné ošetření i lepší vzhled jizvy! A více už v reportáži. více»
Loskuták: Soutěž Vorwerk

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o moderní robotické vysavače! »

Neradi vysáváte, ale musíte? Řešením je pro vás robotický vysavač, který udělá veškerou práci za vás! Jsou zcela automatické a mnohé jejich vlastnosti si ani nedokážete představit! Mohli jste je vyhrát v naší soutěži, měli jste to štěstí? více»
Rady ptáka Loskutáka: Adéla a Dalibor Gondíkovi - 1

18. 10. JSTE VIDĚLI: Robotickou domácnost, zabezpečení chaty a tykve k jídlu i dekoraci »

Rady ptáka Loskutáka pokračují a v dalším díle vám představíme výkonná kanadská kamna. Také si vysvětlíme, jak proti vloupání zabezpečit garáž nebo chatu. A zjistíme, jaké to je bydlet ve starém mlýně. Tím ale rozhodně nekončíme, tak se podívejte na novou várku inspirace. více»
Rady ptáka Loskutáka - Gondíci

11. 10. JSTE VIDĚLI: Bezdotykovou domácnost, ochranu bytu i jezdectví »

Další várka Loskutáka je tady! Nenechte si ujít ujít užitečné a zajímavé reportáže! více»
Podzimní zahrada

Akcenty podzimní zahrady »

Podzim patří mezi nejbarevnější období. Sice je již málo květů, ale paletu odstínů zase nahrazují postupně se vybarvující listy a množství plodů. A jaké jsou typické podzimní rostliny? více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře