Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pokud pěstujete ovocné stromy, jistě jste již nejednou bojovali proti jejich nemocem. Třeba najdete užitečný tip, jak nemocem stromů předcházet, právě od našeho odborníka!

ODPOVĚDI ODBORNÍKA: Postřik proti kadeřavosti broskvoní

Broskve, ilustrační foto
Broskve, ilustrační foto

Pokud pěstujete ovocné stromy, jistě jste již nejednou bojovali proti jejich nemocem. Třeba najdete užitečný tip, jak nemocem stromů předcházet, právě od našeho odborníka!

Kadeřavost broskvoní způsobuje známé kroucení listů, později s červenými a zelenými puchýři, listy v létě často opadnou. Choroba následně napadá i plody a poškozuje letorosty. Přicházíme o úrodu a také se průběžně zhoršuje zdravotní stav rostlin.


Odpovědi odborníka najdete ZDE.

 

Na reportáž se podívejte ZDE.
 

Čtěte také:
Odpovědi odborníka: Zpětné klapky proti vytopení domu
Odpovědi odborníka: Úvod do problematiky zateplování
Odpovědi odborníka: Izolační systém PUR

Loskuták: Gondíci

20. 9. JSTE VIDĚLI: Levnější elektřinu i plyn, moderní sušení hub a lepidlo na vše »

Rady ptáka Loskutáka pokračují a v dalším díle poradíme, jak dobře zazimovat begonie, jak mít doma krásně bíle stěny. Také si představíme moderní lepidla, díky kterým drží téměř všechno, sibiřský ženšen i automatické kotle. A usušíme si houby, ovoce i zeleninu jaksi ponovu – prostě moderně. A zavítáme za chovateli exotického ptáka. Tak se podívejte. více»
Kotel

Co to jsou kondenzační kotle? »

Kondenzační plynové kotle jsou nyní velkým hitem. Mají sice vyšší pořizovací cenu, zato nám později ušetří až 30% nákladů za vytápění. A jak funguje? To a více už zjistíte v této reportáži. více»
Loskuták: Gondíci

13. 9. JSTE VIDĚLI: Mrazuodolné hortenzie, gumičkové náramky i chov rotvajlerů »

V dalším pokračování Loskutáka si představíme žhavou pěstitelskou novinku - mrazu odolné hortenzie. Přesvědčíme se, že rajčata zdaleka nemusí být jen červená a žlutá. A zalétáme si s řiditelnými draky. Čeká vás toho ale mnohem víc, tak se podívejte. více»
Dekorace: Sušená květina

Sušení květin »

Vytvořte si s námi krásnou dekoraci. V reportáži si řekneme a ukážeme, jak správně sušit květiny, aby vydržely dlouho pěkné a barevné. více»
Kytka: Hortenzie

Mrazuodolné hortenzie »

Pojďme si představit novou skupinu hortenzií, které vyniká revoluční vlastností – odolají i vysokým mrazům, nepřijdeme tedy o květy. Nejsou ani náročné na pěstování a velmi snadno se stříhají, odpadne nám tedy většina starostí, které dosud pěstování hortenzií provázely. Tak se podívejte. více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře