Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Česnek blahodárně působí na lidské zdraví v mnoha směrech, není tedy divu, že je v medicíně hojně využíván. Navíc konzumace farmaceuticky zpracovaného česneku odstraňuje nežádoucí aroma, nadýmání a zápach z úst. Nejefektivnější forma užití všech l...

Tip ptáka Loskutáka: Unikátní česneková tinktura pro zdraví

Tipy ptáka Loskutáka - Allivictus: Česnek pro zdraví

Vložit video na:

Česnek blahodárně působí na lidské zdraví v mnoha směrech, není tedy divu, že je v medicíně hojně využíván. Navíc konzumace farmaceuticky zpracovaného česneku odstraňuje nežádoucí aroma, nadýmání a zápach z úst. Nejefektivnější forma užití všech léčivých a zdraví prospěšných látek v česneku obsažených je prostřednictvím česnekové lihové tinktury. Allivictus vám přináší nejen ji, podívejte se na náš tip a získejte další užitečné informace.

Jak nám může pomoci česnek v tomto ročním období?

Česnek čistí organismus na několika úrovních, včetně té psychické. A příznivě působí na určité části těla – plíce, tlusté střevo a kůži. Díky těmto vlastnostem ho můžeme zařadit do jídelníčku – pro očistnou kúru v těchto měsících. Ovšem konzumace česneku je společensky omezena. Proto nám dnešní farmacie přináší několik česnekových potravinových doplňků.

Mezi nejúčinnější potravinové doplňky, které využívají sílu česneku, patří lihová česneková tinktura – Allivictus tinktura, která zachovává široké spektrum účinných látek. A díky technologii zpracování a přítomnosti lihu se tyto blahodárné látky rychle vstřebají do krevního oběhu. Mezi výhody této tinktury tedy patří její účinnost.

Allivictus tinktura posiluje imunitu, detoxikuje organismus, ochraňuje před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami a je účinná při chronických a opakujících se onemocněních. A nezanechá nežádoucí pachovou stopu. Také dodává fyzickou energii, proto si ji oblíbili čeští sportovci.

Allivictus tinkturu a další produkty si můžete zakoupit na webových stránkách www.allivictus.cz a také v lékárnách.

 

 

Mohly by vás zajímat i tyto tipy ptáka Loskuátka:
Allivictus - Česnek v domácí lekárně
Česnek v medicíně - Allivictus
Allivictus - Účinky česneku na lidské zdraví
 

 
 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Ložnice

Rekuperace a jak se vyhnout komplikacím »

Rekuperace je opravdu geniální větrací systém v rodinných domcích, a to s minimální tepelnou i energetickou ztrátou. Rekuperace je opravdu skvělé zařízení, pojďme se tedy podívat, co všechno umí, nebo může umět tato špičková technologie, která však není složitá na ovládání více»
Topení uhlím

Kotle na ruční přikládání »

V současné době máte možnost vybrat si z široké nabídky kotlů na tuhá paliva. Velmi oblíbené jsou automatické kotle, které jsou velmi účinné a velmi pohodlné na obsluhu, protože nemusíte chodit přikládat několikrát za den. Stále však existuje velká část lidí, kteří preferují nejtradičnější formu vytápění – a to pevnými palivy na ruční přikládání. A tak se na ně pojďme podívat. více»
Interiér

Proměna obývacího pokoje a jídelny »

Jak proměnit obývací pokoj a jídelnu a zároveň zachovat některé starožitné kusy nábytku? Poradí architektka Kamila Douděrová. více»
Květiny

Podzimní květinová inspirace »

Podzim je mimořádně bohatý na nabídku zajímavých rostlin a také množství nádherných pokladů z přírody. Nemusíme nijak složitě vymýšlet aranžmá, doslova stačí poskládat vedle sebe několik rostlinek nebo aspoň udělat skupinku rostlinek stejných. Nechte se inspirovat naší reportáži a zútulněte si své obydlí. více»
Hermelínová pomazánka ILUSTRAČNÍ FOTO

Nakládaný hermelín »

V této reportáži nás Iva Bartošová naučí, jak správně postupovat při nakládání hermelínu a ukáže nám dva netradiční recepty nakládaného hermelínu – „Datlování“ a „Kapr na kmíně“. Tak se podívejte a inspirujte. více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře