Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Česnek blahodárně působí na lidské zdraví v mnoha směrech, není tedy divu, že je v medicíně hojně využíván. Navíc konzumace farmaceuticky zpracovaného česneku odstraňuje nežádoucí aroma, nadýmání a zápach z úst. Nejefektivnější forma užití všech l...

Tip ptáka Loskutáka: Unikátní česneková tinktura pro zdraví

Tipy ptáka Loskutáka - Allivictus: Česnek pro zdraví

Vložit video na:

Česnek blahodárně působí na lidské zdraví v mnoha směrech, není tedy divu, že je v medicíně hojně využíván. Navíc konzumace farmaceuticky zpracovaného česneku odstraňuje nežádoucí aroma, nadýmání a zápach z úst. Nejefektivnější forma užití všech léčivých a zdraví prospěšných látek v česneku obsažených je prostřednictvím česnekové lihové tinktury. Allivictus vám přináší nejen ji, podívejte se na náš tip a získejte další užitečné informace.

Jak nám může pomoci česnek v tomto ročním období?

Česnek čistí organismus na několika úrovních, včetně té psychické. A příznivě působí na určité části těla – plíce, tlusté střevo a kůži. Díky těmto vlastnostem ho můžeme zařadit do jídelníčku – pro očistnou kúru v těchto měsících. Ovšem konzumace česneku je společensky omezena. Proto nám dnešní farmacie přináší několik česnekových potravinových doplňků.

Mezi nejúčinnější potravinové doplňky, které využívají sílu česneku, patří lihová česneková tinktura – Allivictus tinktura, která zachovává široké spektrum účinných látek. A díky technologii zpracování a přítomnosti lihu se tyto blahodárné látky rychle vstřebají do krevního oběhu. Mezi výhody této tinktury tedy patří její účinnost.

Allivictus tinktura posiluje imunitu, detoxikuje organismus, ochraňuje před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami a je účinná při chronických a opakujících se onemocněních. A nezanechá nežádoucí pachovou stopu. Také dodává fyzickou energii, proto si ji oblíbili čeští sportovci.

Allivictus tinkturu a další produkty si můžete zakoupit na webových stránkách www.allivictus.cz a také v lékárnách.

 

 

Mohly by vás zajímat i tyto tipy ptáka Loskuátka:
Allivictus - Česnek v domácí lekárně
Česnek v medicíně - Allivictus
Allivictus - Účinky česneku na lidské zdraví
 

 
 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Loskuták: Gondíci

20. 9. JSTE VIDĚLI: Levnější elektřinu i plyn, moderní sušení hub a lepidlo na vše »

Rady ptáka Loskutáka pokračují a v dalším díle poradíme, jak dobře zazimovat begonie, jak mít doma krásně bíle stěny. Také si představíme moderní lepidla, díky kterým drží téměř všechno, sibiřský ženšen i automatické kotle. A usušíme si houby, ovoce i zeleninu jaksi ponovu – prostě moderně. A zavítáme za chovateli exotického ptáka. Tak se podívejte. více»
Kotel

Co to jsou kondenzační kotle? »

Kondenzační plynové kotle jsou nyní velkým hitem. Mají sice vyšší pořizovací cenu, zato nám později ušetří až 30% nákladů za vytápění. A jak funguje? To a více už zjistíte v této reportáži. více»
Loskuták: Gondíci

13. 9. JSTE VIDĚLI: Mrazuodolné hortenzie, gumičkové náramky i chov rotvajlerů »

V dalším pokračování Loskutáka si představíme žhavou pěstitelskou novinku - mrazu odolné hortenzie. Přesvědčíme se, že rajčata zdaleka nemusí být jen červená a žlutá. A zalétáme si s řiditelnými draky. Čeká vás toho ale mnohem víc, tak se podívejte. více»
Dekorace: Sušená květina

Sušení květin »

Vytvořte si s námi krásnou dekoraci. V reportáži si řekneme a ukážeme, jak správně sušit květiny, aby vydržely dlouho pěkné a barevné. více»
Kytka: Hortenzie

Mrazuodolné hortenzie »

Pojďme si představit novou skupinu hortenzií, které vyniká revoluční vlastností – odolají i vysokým mrazům, nepřijdeme tedy o květy. Nejsou ani náročné na pěstování a velmi snadno se stříhají, odpadne nám tedy většina starostí, které dosud pěstování hortenzií provázely. Tak se podívejte. více»
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře