Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S příchodem jara je vzduch plný alergenů, které se otevřeným oknem dostanou do domácnosti společně s prachem z ulice a dalšími nečistotami. S čističkou vzduchu Ionic-CARE se nadobro zbavíte všech těchto poletavých nečistot a ke všemu budete dýchat...

Tip ptáka Loskutáka – Zbavte svůj domov alergenů, pylů i plísní

Tipy Loskutáka - 1.4. - Čistička vzduchu Ionic-CARE

Vložit video na:

S příchodem jara je vzduch plný alergenů, které se otevřeným oknem dostanou do domácnosti společně s prachem z ulice a dalšími nečistotami. S čističkou vzduchu Ionic-CARE se nadobro zbavíte všech těchto poletavých nečistot a ke všemu budete dýchat nádherně čerstvý vzduch!

Čistička vzduchu Ionic-Care Triton X6 je určena opravdu pro každého. Působí jako účinná prevence proti chřipce a dalším respiračním onemocněním. Lidem s dýchacími obtížemi poskytuje velkou úlevu, snižuje totiž projevy alergií či jiných onemocnění.

Pracuje s účinností až 96 % (ověřeno Státním zdravotním ústavem v Praze). Zachytává alergeny, všudypřítomný prach, pyly, plísně, výkaly roztočů i cigaretový kouř.

Ionic-Care Triton X6 obsahuje ionizátor – uvolňuje do ovzduší záporné ionty, díky kterým je vzduch svěží. Záporné ionty na nás působí blahodárně: mohou snížit bolesti hlavy, projevy migrény, díky nim se cítíme více odpočatí, vyspalí a zvyšují nám koncentraci i paměť.

Čistička se přizpůsobí jakémukoliv prostoru (má tři výkonové stupně). Maximální plocha, kterou dokáže jedna čistička vyčistit, je 75 m² podlahové plochy při standardní výšce stropu.

Čistička funguje na principu elektronového větru, je cítit pouze jemný vánek a není slyšet žádný hluk díky absenci ventilátoru. Nečistoty zachytává elektrostatický filtr, který se pouze omývá, nikoliv vyměňuje. Snadno se obsluhuje, udržuje i čistí a hlavně má minimální provozní náklady!

Čističku vzduchu Ionic-Care Triton X6 můžete objednávat na bezplatné telefonní lince 800 112 111 nebo na webových stránkách www.ionic-care.cz. Za uvedení kódu, který zazní v pořadu, je možné získat dárek zdarma!


Ceny uvedené v pořadu jsou platné od data vysílání (1. 4. 2012) 30 dní.
 

 

 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Tipy ptáka Loskutáka - Hemagel

Tip ptáka Loskutáka - Prefkektní ošetření ran snadno a rychle! »

Hemagel by ve vaší domácí lékárničce rozhodně chybět neměl! Urychluje hojení širokého spektra ran: odřeniny, popáleniny, řezné, sečné rány, opary i chronické rány. Dobře funguje i na ekzémy. Zajistí bezbolestné ošetření i lepší vzhled jizvy! A více už v reportáži. více»
Loskuták: Soutěž Vorwerk

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o moderní robotické vysavače! »

Neradi vysáváte, ale musíte? Řešením je pro vás robotický vysavač, který udělá veškerou práci za vás! Jsou zcela automatické a mnohé jejich vlastnosti si ani nedokážete představit! Mohli jste je vyhrát v naší soutěži, měli jste to štěstí? více»
Rady ptáka Loskutáka: Adéla a Dalibor Gondíkovi - 1

18. 10. JSTE VIDĚLI: Robotickou domácnost, zabezpečení chaty a tykve k jídlu i dekoraci »

Rady ptáka Loskutáka pokračují a v dalším díle vám představíme výkonná kanadská kamna. Také si vysvětlíme, jak proti vloupání zabezpečit garáž nebo chatu. A zjistíme, jaké to je bydlet ve starém mlýně. Tím ale rozhodně nekončíme, tak se podívejte na novou várku inspirace. více»
Rady ptáka Loskutáka - Gondíci

11. 10. JSTE VIDĚLI: Bezdotykovou domácnost, ochranu bytu i jezdectví »

Další várka Loskutáka je tady! Nenechte si ujít ujít užitečné a zajímavé reportáže! více»
Podzimní zahrada

Akcenty podzimní zahrady »

Podzim patří mezi nejbarevnější období. Sice je již málo květů, ale paletu odstínů zase nahrazují postupně se vybarvující listy a množství plodů. A jaké jsou typické podzimní rostliny? více»
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alena 19:09 15.09.2012
Dobrý den,ráda bych si čističku koupila do kadeřnictvi,kde denně pracuji s chemikáliemi-pohltí i tento pach?
Fanouš 17:34 09.09.2012
Na www.FiltryOstrava.cz dostanetek čističce Ionizátor do lednice i dopravu zdarma.
Ionic-CARE 10:31 02.08.2012
Dobrý den, čistička vzduchu proti plísním působí tak, že zachytává jejich spóry uvolněné do vzduchu a tím zabraňuje jejich vdechování, což je pro lidi nejvíce škodlivé. Samotnou tvorbu plísně v bytě bohužel zcela nepotlačí, na to jsou určeny speciální prostředky, ale velmi výrazně snižuje negativní účinky, jaké plíseň na lidi má. Toto porvrzuje i mikrobiologický test viz. http://www.ionic-care.cz/templates/bionic/files/te...
polasekferda 19:45 29.06.2012
Dobrý den,čističku mám a plíseň neodstraní,klamete národ,Ferda