Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?

Pěstování zeleniny na balkóně

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?
Ze semínek běžné zeleniny jakou jsou např. keříčková rajčata, hlávkový salát, fazolové lusky, ředkvičky, lze na balkóně vypěstovat plody celkem dobře.
Vybraná semínka nejdříve připravíme k vyklíčení. K tomu potřebujeme pouze vatu, kterou pokropíme vodou tak, aby byla vlhká. Po vyklíčení přesadíme rostlinky do menších kelímků a postupně přesazujeme do větších nádob. Pokud tyto rostlinky pravidelně zaléváme a přepichujeme, dočkáme se docela hezkých výsledků.


Hortenzie

Hortenzie a vhodné hnojení »

Hortenzie jsou půvabné keře, které se dostávají stále více do pozornosti pěstitelů. Proto se na ně pojďme podívat pozorněji. více»
Zahrada

Snadná květinová zahrada »

Podívejte se s námi na nový způsob pěstování rostlin, který je velmi snadný, bezúdržbový a zvládne ho každý! více»
Růže

Jak se vyznat v sazenicích růží »

Než začneme vysazovat růže v zahradách, potřebujeme opravdu kvalitní sazenice. Jak se vyznat ve změti různých sazenic, které zahradníci nabízejí? To odhalí tato reportáž. více»
Hnojení

Výsevný substrát a výsev hrachoru »

Končící zima je obdobím výsevů, na které se chceme zaměřit. Již skoro každý ví, že se nyní vysévají rajčata, paprika nebo saláty. My si dnes připomeneme, že také na některé okrasné rostliny je už nejvyšší čas. Záměrně jsme z palety rostlin vybrali hrachor. Nenáročnou rostlinu, která bujně roste jako hezká popínavka. více»
Skalka

Sezonní rostliny pro skalku »

Trvalky, které kvetou právě nyní na podzim, přivedou vaši zahradu k dokonalosti. Poradíme které a kam vysadit, aby vaše zahrada byla celoročně hezká a nenáročná na údržbu. více»
0 hlasů
Vaše hodnocení