Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?

Pěstování zeleniny na balkóně

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?
Ze semínek běžné zeleniny jakou jsou např. keříčková rajčata, hlávkový salát, fazolové lusky, ředkvičky, lze na balkóně vypěstovat plody celkem dobře.
Vybraná semínka nejdříve připravíme k vyklíčení. K tomu potřebujeme pouze vatu, kterou pokropíme vodou tak, aby byla vlhká. Po vyklíčení přesadíme rostlinky do menších kelímků a postupně přesazujeme do větších nádob. Pokud tyto rostlinky pravidelně zaléváme a přepichujeme, dočkáme se docela hezkých výsledků.


Růže

Růže v létě a novinky sortimentu »

Představujeme vám světovou novinku v sortimentu – voňavé růže s perfektním zdravotním stavem a velkým květem. více»
Begonie - ilustrační foto

Bolivijská begonie »

Begonie patří mezi oblíbené balkonovky, ale donedávna vévodily na slunci především drobné begonie známé jako voskovky. Nyní však nastupuje nová éra atraktivních begonií, které na rozdíl od hlíznatých begonií výborně snášejí slunečná stanoviště. A o nich si povíme víc. více»
Zahrada

Snadná květinová zahrada »

Podívejte se s námi na nový způsob pěstování rostlin, který je velmi snadný, bezúdržbový a zvládne ho každý! více»
Růže

Jak se vyznat v sazenicích růží »

Než začneme vysazovat růže v zahradách, potřebujeme opravdu kvalitní sazenice. Jak se vyznat ve změti různých sazenic, které zahradníci nabízejí? To odhalí tato reportáž. více»
Skalka

Sezonní rostliny pro skalku »

Trvalky, které kvetou právě nyní na podzim, přivedou vaši zahradu k dokonalosti. Poradíme které a kam vysadit, aby vaše zahrada byla celoročně hezká a nenáročná na údržbu. více»
0 hlasů
Vaše hodnocení