Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?

Pěstování zeleniny na balkóně

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?
Ze semínek běžné zeleniny jakou jsou např. keříčková rajčata, hlávkový salát, fazolové lusky, ředkvičky, lze na balkóně vypěstovat plody celkem dobře.
Vybraná semínka nejdříve připravíme k vyklíčení. K tomu potřebujeme pouze vatu, kterou pokropíme vodou tak, aby byla vlhká. Po vyklíčení přesadíme rostlinky do menších kelímků a postupně přesazujeme do větších nádob. Pokud tyto rostlinky pravidelně zaléváme a přepichujeme, dočkáme se docela hezkých výsledků.

Loskuták - 614. dil - 1

Péče o vodomilné rostliny »

Pokud máte doma jezírko, je nezbytné ho po zimě vyčistit. Také je potřeba zkontrolovat pobřežní rostlinky a doplnit nové vodní. A to vše probereme v této reportáži, tak se podívejte. více»
Loskuták - 611. díl - 5

Túje, jalovec, cypříšky »

V reportáži si představíme tři nejznámější jehličnany na živé ploty a stručně je rozlišíme. Zaměříme se i na jejich péči a prakticky si ukážeme řez živého plotu i jarní ošetření půdy a okolí. Samozřejmě kromě plotů lze tyto jehličnany vysadit i jako solitéry. více»
Loskuták - 611. díl - 11

Kosatečky »

V reportáži si představíme málo známý druh časných nízkých kosatců, zvaných také kosatečky. Kvetou od konce února a v březnu, zároveň se sněženkami. Mají velmi výrazné květy ve směsi barev. Vyniknou na skalkách, okrajích záhonů, případně v nádobách. A nejsou pěstitelsky náročné. více»
0 hlasů
Vaše hodnocení