Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?

Pěstování zeleniny na balkóně

Jakou zeleninu lze pěstovat na balkoně a jak na to?
Ze semínek běžné zeleniny jakou jsou např. keříčková rajčata, hlávkový salát, fazolové lusky, ředkvičky, lze na balkóně vypěstovat plody celkem dobře.
Vybraná semínka nejdříve připravíme k vyklíčení. K tomu potřebujeme pouze vatu, kterou pokropíme vodou tak, aby byla vlhká. Po vyklíčení přesadíme rostlinky do menších kelímků a postupně přesazujeme do větších nádob. Pokud tyto rostlinky pravidelně zaléváme a přepichujeme, dočkáme se docela hezkých výsledků.


Podzimní zahrada

Akcenty podzimní zahrady »

Podzim patří mezi nejbarevnější období. Sice je již málo květů, ale paletu odstínů zase nahrazují postupně se vybarvující listy a množství plodů. A jaké jsou typické podzimní rostliny? více»
Brambořík, ilustrační foto

Podzimní bramboříky »

Kromě pokojových bramboříků máme i půvabné drobné odrůdy vhodné pro celoroční pěstování v zahradě. A jak se o venkovní brambořík starat, aby vydržel? A řikáte si, co je to vůbec zač?Tak se podívejte. více»
Chryzantémy

Chryzantémy »

Chryzantémy mají sice různý vzhled, ale teď jsou v popředí našeho zájmu velké koule nakvétajících trsů. Abychom se mohli z rostliny dlouho těšit, a u chryzantém máme opravdu velkou šanci, potřebujeme znát základní pravidla péče. Která to jsou? více»
Rostlina: Rozchodník

Rozchodníky »

Rozchodníky, latinsky Sedum, patří mezi bohatou a z hlediska majitele zahrádek vítanou skupinu rostlin – zastupují trvalky a navíc jsou velmi nenáročné. Tak o nich zjistěte víc. více»
Zahrada

Snadná květinová zahrada »

Podívejte se s námi na nový způsob pěstování rostlin, který je velmi snadný, bezúdržbový a zvládne ho každý! více»
0 hlasů
Vaše hodnocení