Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V reportáži si povíme, jakým směrem se ubírají trendy v kuchyních. Obecně lze shrnout, že design kuchyňských linek ovládly jasné linie, přírodní a kontrastní materiály a bezúchytkové systémy.

Nové trendy v kuchyních

Loskuták - 30.9. - Nové trendy v kuchyních

Vložit video na:

V reportáži si povíme, jakým směrem se ubírají trendy v kuchyních. Obecně lze shrnout, že design kuchyňských linek ovládly jasné linie, přírodní a kontrastní materiály a bezúchytkové systémy.

V materiálech i barvách vládne kontrast – světlá vs. tmavá, lesklá vs. matná, hladká vs. hrubá.

Trendem současnosti je DUB v jeho přírodní podobě i se součkami.

Vývoj zaznamenaly i pracovní desky, naprostou novinkou je deska z keramiky. Ppovíme si o jejích výhodách.

A v neposlední řadě se vyvíjí i systémy pro uchycení skříněk. Novým trendem jsou zavěšené spodní skříňky. Působí to nejen efektně, ale je to zeména praktické při úklidu. Údržba podlahy pod zavěšenými skříňkami, kde vám nezavazí žádné nožičky, je opravdu velmi jednoduchá.

Dále také zmíníme hlavní výhody bezúchytkových systému, proč se používají a kam se nejvíce hodí.

Více ve videu.

 

 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku
Kolečko

Jak efektivně na přípravu stavby ve svahu? S motorovým kolečkem! »

Pozemek ve svahu má nespornou výhodu v pěkném výhledu, ovšem stavba na něm už přináší úskalí. Technika se někdy do špatně přístupného terénu nedostane, a tak veškerý materiál musíme složit buď pod kopcem nebo ručně vynosit. V této reportáži si ukážeme, že i tato situace má své řešení - práci nám usnadní motorové kolečko! více»
Loskuták - 618. díl - 1

Barevný interiér a dekorační nátěry »

V reportáži si ukážeme barevné možnosti ve výmalbě interiéru i trendy v dekorování stěn. Oživte si s námi nejen bílý interiér! Rychle, jednoduše a hezky! více»
Loskuták - 618. díl - 8

Úklid obývacího pokoje za pár minut »

V této reportáži poradíme, jak provést perfektní údržbu veškerých pevných povrchů v domácnosti – a to bez nutnosti používat spoustu potřeb a nástrojů, které v domácnosti obvykle zabírají hodně místa. Se správně zvoleným úklidovým systémem je však komorám plným nářadí konec – stačí nám pak totiž jeden přístroj, který s kombinovatelnými nástavci tvoří dokonalý set pro důkladnou údržbu celé domácnosti! více»
Loskuták - 614. dil - 2

Výměna střešní tašky a oprava okapu »

Při první návštěvě chaty po zimě kdekdo z nás zjistí, že střešní krytina nebo okapové svody nejsou úplně v pořádku. Často se stává, že mrazem a i z jiné příčiny popraskalo několik střešních tašek. Případně, že kape prorezavělý okap. Ukážeme si, jak tyto drobné závady odstranit. více»
Loskuták - 614. dil - 8

Nebytové prostory bez plísní »

Ukážeme vám jak účinně odstranit plíseň, která vznikne v málo větrané technické místnosti, jakou je například kotelna, prádelna, garáž, sklep… více»
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře