Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

V reportáži si povíme, jakým směrem se ubírají trendy v kuchyních. Obecně lze shrnout, že design kuchyňských linek ovládly jasné linie, přírodní a kontrastní materiály a bezúchytkové systémy.

Nové trendy v kuchyních

Loskuták - 30.9. - Nové trendy v kuchyních

Vložit video na:

V reportáži si povíme, jakým směrem se ubírají trendy v kuchyních. Obecně lze shrnout, že design kuchyňských linek ovládly jasné linie, přírodní a kontrastní materiály a bezúchytkové systémy.

V materiálech i barvách vládne kontrast – světlá vs. tmavá, lesklá vs. matná, hladká vs. hrubá.

Trendem současnosti je DUB v jeho přírodní podobě i se součkami.

Vývoj zaznamenaly i pracovní desky, naprostou novinkou je deska z keramiky. Ppovíme si o jejích výhodách.

A v neposlední řadě se vyvíjí i systémy pro uchycení skříněk. Novým trendem jsou zavěšené spodní skříňky. Působí to nejen efektně, ale je to zeména praktické při úklidu. Údržba podlahy pod zavěšenými skříňkami, kde vám nezavazí žádné nožičky, je opravdu velmi jednoduchá.

Dále také zmíníme hlavní výhody bezúchytkových systému, proč se používají a kam se nejvíce hodí.

Více ve videu.

 

 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku



Kolečko

Jak efektivně na přípravu stavby ve svahu? S motorovým kolečkem! »

Pozemek ve svahu má nespornou výhodu v pěkném výhledu, ovšem stavba na něm už přináší úskalí. Technika se někdy do špatně přístupného terénu nedostane, a tak veškerý materiál musíme složit buď pod kopcem nebo ručně vynosit. V této reportáži si ukážeme, že i tato situace má své řešení - práci nám usnadní motorové kolečko! více»
Loskuták - 609. díl - 6

Slavný návrhář Osmany Laffita vám zútulní interiér »

Osmany Laffita je nejen uznávaný módní návrhář, ale i produktový designer. Miluje design, krásné a praktické doplňky. A v této reportáži nám ukáže, jak lze doma stylově využít koberečky a předložky. Nechte si poradit od toho pravého odborníka! více»
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře