Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

Kolečko

Jak efektivně na přípravu stavby ve svahu? S motorovým kolečkem! »

Pozemek ve svahu má nespornou výhodu v pěkném výhledu, ovšem stavba na něm už přináší úskalí. Technika se někdy do špatně přístupného terénu nedostane, a tak veškerý materiál musíme složit buď pod kopcem nebo ručně vynosit. V této reportáži si ukážeme, že i tato situace má své řešení - práci nám usnadní motorové kolečko! více»
Loskuták - 618. díl - 1

Barevný interiér a dekorační nátěry »

V reportáži si ukážeme barevné možnosti ve výmalbě interiéru i trendy v dekorování stěn. Oživte si s námi nejen bílý interiér! Rychle, jednoduše a hezky! více»
Loskuták - 618. díl - 8

Úklid obývacího pokoje za pár minut »

V této reportáži poradíme, jak provést perfektní údržbu veškerých pevných povrchů v domácnosti – a to bez nutnosti používat spoustu potřeb a nástrojů, které v domácnosti obvykle zabírají hodně místa. Se správně zvoleným úklidovým systémem je však komorám plným nářadí konec – stačí nám pak totiž jeden přístroj, který s kombinovatelnými nástavci tvoří dokonalý set pro důkladnou údržbu celé domácnosti! více»
Loskuták - 614. dil - 2

Výměna střešní tašky a oprava okapu »

Při první návštěvě chaty po zimě kdekdo z nás zjistí, že střešní krytina nebo okapové svody nejsou úplně v pořádku. Často se stává, že mrazem a i z jiné příčiny popraskalo několik střešních tašek. Případně, že kape prorezavělý okap. Ukážeme si, jak tyto drobné závady odstranit. více»
Loskuták - 614. dil - 8

Nebytové prostory bez plísní »

Ukážeme vám jak účinně odstranit plíseň, která vznikne v málo větrané technické místnosti, jakou je například kotelna, prádelna, garáž, sklep… více»
Loskuták - 613. díl - 2

Kamélie: nová odrůda »

Konec zimy a nástup jara provázejí kvetoucí kamélie, jenž kvetou jen jednou ročně, ale stojí to za to. Představíme vám novinku - kamélii se jménem Jan Dvořák majíc bílo-červený květ. Zmíníme také správné ošetření těchto pozoruhodných květin. více»
Loskuták - 613. díl - 9

Jak se bydlí ve srubu »

V této reportáži vám přiblížíme výhody a nevýhody bydlení v dřevostavbě, konkrétně v dřevěném srubu. více»
Barvy do bytu, které letos letí 03

Barevný interiér bez plísní »

Ukážeme vám jak účinně, volbou kvalitního funkčního interiérového nátěru, předejít vzniku plísní na stěnách v problematických místech interiéru. A ještě vkusně! více»
Loskuták - 612. díl - Štukování

Štukování nejen pro profesionály »

Jednou z metod, kterou je možné upravit povrch stěny, je štukování. Seznámíme vás se štukovou omítkou, jejími vlastnostmi a způsobem, jak s ní pracovat. Zaměříme se také na rozdíly mezi již připraveným štukem a suchou směsí. více»