Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

 

Pták Loskuták poprvé přiletěl na televizní obrazovky v roce 2001. Od počátku pořad Rady ptáka Loskutáka uváděli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. V roce 2015 se novým moderátorem stal Petr Rychlý, který na Nově poprvé moderoval již v roce 1994, a to zábavný pořad Ptákoviny. Moderátorským úspěchem se poté rovněž těšil v pořadech Rychlý prachy a Natočto! Od roku 2005 až dodnes ho diváci také znají jako doktora Čestmíra Mázla ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. A z moderování kutilského pořadu má Petr Rychlý radost: „Těším se i na to, že se něčemu přiučím a dokážu sám sobě i divákům, že i herec může být při dobré konstelaci zručný,“ sdělil.

Reportáže dále uvádějí také Tomáš Krejčíř, Pavel Svoboda, Iveta Kořínková, Marta Dřímal Ondráčková a také Tomáš Kořének.

Tým tvůrců Rad ptáka Loskutáka pro vás vyhledává nové trendy a nápady z oblasti kutilství, zahradničení, úpravy bytu a domu, vaření, domácích zvířat, koníčků, atd.

 

Rady ptáka Loskutáka sledujte každou SOBOTU ve 12:45 na Nově.

 

Petr Rychlý

více»

 

Moderátor: Petr Rychlý
 
   
Reportáže: Iveta Kořínková
Tomáš Krejčíř
Pavel Svoboda
Marta Dřímal Ondráčková    
  Tomáš Kořének
Spolupráce:
 
Helena Hádlová
 
 
Scénář: Jan Eliášek
Robert Lubena
 
   
Dramaturgie: Dáša Kouřilová
   
   
Hlavní kameraman: Bořek Minařík
   
   
Vedoucí produkce: Tibora Tepperová
   
Producent Hynek Lorenc
 
Režie: Vladimír Vobrátilek

Martin Běla

  Radek Habada