Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

Jak efektivně na přípravu stavby ve svahu? S motorovým kolečkem!

Kolečko
zdroj: profimedia.cz Kolečko
aktualizováno 14.10.2016, 16:00 | Nova.cz

Pozemek ve svahu má nespornou výhodu v pěkném výhledu, ovšem stavba na něm už přináší úskalí. Technika se někdy do špatně přístupného terénu nedostane, a tak veškerý materiál musíme složit buď pod kopcem nebo ručně vynosit. V této reportáži si ukážeme, že i tato situace má své řešení - práci nám usnadní motorové kolečko!

více»

Loskuták - 614. dil - 2

Výměna střešní tašky a oprava okapu »

Při první návštěvě chaty po zimě kdekdo z nás zjistí, že střešní krytina nebo okapové svody nejsou úplně v pořádku. Často se stává, že mrazem a i z jiné příčiny popraskalo několik střešních tašek. Případně, že kape prorezavělý okap. Ukážeme si, jak tyto drobné závady odstranit. více»
Loskuták - 613. díl - 9

Jak se bydlí ve srubu »

V této reportáži vám přiblížíme výhody a nevýhody bydlení v dřevostavbě, konkrétně v dřevěném srubu. více»
Loskuták - 612. díl - Štukování

Štukování nejen pro profesionály »

Jednou z metod, kterou je možné upravit povrch stěny, je štukování. Seznámíme vás se štukovou omítkou, jejími vlastnostmi a způsobem, jak s ní pracovat. Zaměříme se také na rozdíly mezi již připraveným štukem a suchou směsí. více»
Loskuták - 611. dil

Snadné i praktické rozdělení prostoru »

V této reportáži vás seznámíme s možností využití sádrokartonů při bytových úpravách. Co vše s nimi lze vybudovat? Nejen o tom už ve videu. více»
Loskuták - 611. díl - 2

Dr. Byt – Změna dispozice rodinného domu »

Tentokrát si ukážeme rekonstrukci rodinného domu se změnou dispozice místností, změnami a úpravami příček a užití jednotlivých místností. A nejen to, tak se nechte inspirovat. více»