Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

Loskuták - 618. díl - 7

Ochrana proti slimákům »

Každoročně se na zahradě objevují slimáci a okusují vše, na co přijdou. Letos jim navíc opět nahrála mírná zima. Potřebujeme najít spolehlivou ochranu, která nám především nyní pomůže zamezit ožírání, často dokonce sežrání mladých křehkých rostlinek. Tak se na to podívejte. více»
Loskuták - 614. dil - 1

Péče o vodomilné rostliny »

Pokud máte doma jezírko, je nezbytné ho po zimě vyčistit. Také je potřeba zkontrolovat pobřežní rostlinky a doplnit nové vodní. A to vše probereme v této reportáži, tak se podívejte. více»
lanit

Stavba a péče o skleník z polykarbonátu »

Je nerozbitný a má výborné tepelně izolační vlastnosti. Řeč je o skleníku osazeným polykarbonátem, ve kterém je rychleji teplo a déle se tam teplo také udrží. A nemusíte se bát, má atest Státního Zdravotního Ústavu. Tak se na něj podívejte. více»
Loskuták - 613. díl - 10

Ošetření zplstnatělého trávníku »

Na jaře je nezbytné vyhrabat trávník, který po zimě jistě ukrývá travní plsť. A aby trávník rostl lépe, musíme ji zredukovat. Použijeme proto i přípravek, který plsť pomocí enzymů rozkládá a současně obsahuje i hnojivo, které je zjara pro hezký trávník nutné. Tak do práce. více»
Loskuták - 613. díl - 5

Drobné bobuloviny »

Abychom měli velkou úrodu, je potřeba dát na jaře našim ovocným keřům dobrou péči. Rybíz, angrešt, maliny i ostružiny potřebují okopat, přihnojit a správně prořezat. A o tom už v reportáži, kde také poradíme s výsadbou úplným začátečníkům. více»
Kopřiva

Kopřiva »

Kopřiva má velmi pozitivní dopad na náš organismus. A rozhodně nepatří jen do čaje či nádivky! Vše probereme v této reportáži. více»
Květináč

Gelová hnojiva »

Zkuste letos pečovat o vaše rostliny s pomocí gelových hnojiv! Jedná se o minerální širokospektrální hnojiva, alternativu krystalických nebo tekutých hnojiv. V čem je jejich výhoda a jak s nimi správně zacházet, nejen to uvidíte v reportáži. více»
Loskuták - 611. díl - 5

Túje, jalovec, cypříšky »

V reportáži si představíme tři nejznámější jehličnany na živé ploty a stručně je rozlišíme. Zaměříme se i na jejich péči a prakticky si ukážeme řez živého plotu i jarní ošetření půdy a okolí. Samozřejmě kromě plotů lze tyto jehličnany vysadit i jako solitéry. více»
Loskuták - 611. díl - 11

Kosatečky »

V reportáži si představíme málo známý druh časných nízkých kosatců, zvaných také kosatečky. Kvetou od konce února a v březnu, zároveň se sněženkami. Mají velmi výrazné květy ve směsi barev. Vyniknou na skalkách, okrajích záhonů, případně v nádobách. A nejsou pěstitelsky náročné. více»