Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

Loskuták - 618. díl - 7

Ochrana proti slimákům »

Každoročně se na zahradě objevují slimáci a okusují vše, na co přijdou. Letos jim navíc opět nahrála mírná zima. Potřebujeme najít spolehlivou ochranu, která nám především nyní pomůže zamezit ožírání, často dokonce sežrání mladých křehkých rostlinek. Tak se na to podívejte. více»
Loskuták - 614. dil - 1

Péče o vodomilné rostliny »

Pokud máte doma jezírko, je nezbytné ho po zimě vyčistit. Také je potřeba zkontrolovat pobřežní rostlinky a doplnit nové vodní. A to vše probereme v této reportáži, tak se podívejte. více»
Rady ptáka Loskutáka - Multifunkční motorové kolečko

Multifunkční motorové kolečko »

Před rokem jsme si představili motorové kolečko, které vzbudilo velký divácký ohlas. Tento vynález uměl ušetřit opravdu hodně času. Ale jeho vynálezce neusnul na vavřínech a doplnil motorové kolečko o spoustu příslušenství a vzniklo tak spousta variant. více»
Šroubovák

Šroubováky a digitální momentový adaptér »

V této reportáži vám poradíme, jak si správně vybrat ruční nářadí do dílny nebo garáže. Na řadu přijdou zejména šroubováky. více»