Chovatelské potřeby AKINU
17.11.

Vše pro vaše domácí mazlíčky najdete v eshopu AKINU a s poukazem na 1.000 Kč to půjde zvesela. Kdo ho vyhrál?

Vánoce se blíží a obdarovaní bezesporu budou i zvířecí členové rodiny. Vše pro domácí mazlíčky najdete v eshopu www.akinu.cz. A aby nakupování byla jedna radost, mohli jste soutěžit o voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup krmiva, pamlsků a chovatelských potřeb značky AKINU. A tady jsou 3 výherci.

Nákupní vozík Tris od Viledy
aktualizováno 16.11.

Kdo se stává majitelem moderního a užitečného nákupního vozíku? Výherci

Je praktický, skladný a nakupování s ním bude hračka. Soutěžili jste společně s Loskutákem a značkou Vileda o praktický nákupní vozík. Komu poputuje domů?

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6
08.11.

Čištění vzduchu s účinností až 96 % zařídí Ionic-CARE Triton X6. Známe výherce

Na podzim se setkáváme s častou inverzí a zhoršenou smogovou situací. A pokud si myslíte, že doma máte vzduch zcela čistý, tak jste na omylu! Zbavte se i prachu, alergenů a virů, zjistěte více o kvalitní čističce vzduchu a podívejte se, zda se na vás usmálo štěstí a vyhráli jste ji.

Multifunkční vodní vysavač Vivenso od Ampuro
aktualizováno 16.11.

Kdo se stal majitelem VODNÍHO VYSAVAČE v hodnotě přes 22.000 korun? Tady je šťastlivec

Jeden z vás mohl vyhrát multifunkční vodní vysavač Vivenso od společnosti Ampuro v hodnotě 22.690 Kč, se kterým jednoduše a efektivně uklidíte vaši domácnost a zároveň s ním pročistíte a provoníte vzduch.

Dekorativní nátěry Helios Spektra
aktualizováno 19.10.

Zútulněte si bydlení s dekorativním nátěrem. Známe 3 výherce zlatavých kbelíků

Tři z vás mohli vyhrát dvoulitrové balení dekorativního nátěru HELIOS SPEKTRA DECOR TOPAZ ve zlatém odstínu, které do soutěže věnovala společnost Rembrandtin s.r.o. Jste mezi výherci?

Anatomické polštáře od firmy Postelia
10.10.

Zdravé spaní se sladkým spánkem: Vyhrajte 2 anatomické polštáře z paměťové pěny

Jeden šťastlivec mohl vyhrát dva anatomické polštáře z paměťové pěny v celkové hodnotě 4.000 Kč z eshopu www.spíme.cz, které do soutěže věnovala firma Postelia – český výrobce postelí roštů a matrací. Kdo tedy bude spát jako nemluvně?

Malířský váleček RollMatic
aktualizováno 19.10.

SOUTĚŽ: Set malířských válečků RollMatic poputuje k jednomu z vás

Mohli jste vyhrát soupravu malířských válečků RollMatic od společnosti Euro nářadí s.r.o., výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku, se kterým se malování stává zábavou.

Elektrický vysavač oken Windomatic Power Boost od Vileda
22.09.

Jednoduše a dokonale čistá okna. KDO VYHRÁL vysavač Windomatic od Viledy?

Tři z vás mohli s pořadem Rady ptáka Loskutáka vyhrát praktický a účinný elektrický vysavač oken Windomatic Power Boost Complete Set od společnosti Vileda! Pro koho se mytí oken rázem stane zábavou?

Soutěž s Loskutákem a AC Heating
aktualizováno 21.09.

SOUTĚŽ O POBYT v hodnotě 10 000 Kč! Kdo si zajede odpočinout do hotelu Rohanov na Šumavě?

Tentokrát jste s Loskutákem a společností AC HEATING, předního prodejce tepelných čerpadel pro rodinné a bytové domy, soutěžili o pobyt v hotelu Rohanov na Šumavě v hodnotě 10.000 korun! Kdo vyhrál?

Soutěž Loskuták: Ultramat Turbo od Viledy
08.09.

V mžiku oka čistá a suchá podlaha. Kdo vyhrál Ultramat Turbo od Viledy?

Tři z vás mohli vyhát set plochého mopu s kbelíkem se šlapacím pedálem pro snadné ždímání bez námahy. Vhodný je pro všechny typy tvrdých podlah, speciální vlákna perfektně vyčistí podlahu, pohltí a setřou mastnotu i šmouhy, odstraní i zaschlé nečistoty. Zkoušeli jste štěstí, jste mezi výherci?

Loskuták soutěž: Akumulátorový vyžínač Einhell
aktualizováno 10.09.

Kdo vyhrál s Alzou skvělého pomocníka na zahradu, vyžínač Einhell?

Nejen pro vysokou trávu v nedostupných místech vaší zahrady dokonale poslouží akumulátorový vyžínač Einhell, který do soutěže Loskutáka věnovala společnosti Alza.cz a.s. Zkoušeli jste štěstí, jste mezi výherci?

Loskuták soutěž: BEST
31.05.

Zahrada jako ze škatulky: Kdo vyhrál poukaz v hodnotě 20.000 Kč?

BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Široký sortiment dlažeb pro terasu i pergoly, schodiště, palisády, odvodňovací žlaby, opěrné zdi i zdící systému. Pořídíte u nich vše, aby váš exteriér jenom zářil. A jeden šťastlivec s Loskutákem vyhrál poukaz v hodnotě 20. 000 korun na nákup v BESTu. Jste to vy?