VIDEO: Petr Rychlý polil šampaňským dílo své kolegyně! Jak vypadal křest knihy To nejlepší z Loskutáka?

Aktualizováno 26.05.2019


Nadšení kutilové a zvídaví diváci televize Nova měli ve čtvrtek 4. dubna jedinečnou příležitost spatřit své hrdiny. Na Václavském náměstí se totiž křtila kniha „To nejlepší z Loskutáka“. Přítomna byla samozřejmě autorka Monika Brýdová, kterou doprovázel při slavnostní chvíli i kmotr a parťák Petr Rychlý.

Rady ptáka Loskutáka je již nějaký pátek velmi oblíbeným pořadem všech lidí, kteří rádi proměňují svou fantazii ve skutečnost. Na své si přijdou i ti, kteří mají zkrátka jen nenechavé ruce a rádi něco tvoří. Kniha Moniky Brýdové obsahuje 22 nápadů, jak se zabavit, zkrášlit své příbytky nebo jen tak pro radost vytvořit něco pěkného.

Zdroj: TV Nova

Ne vždy je ale v pořadu čas na všechny připomínky a vychytávky. I to byl jeden z důvodů, proč se Monika rozhodla knihu vydat. Zde totiž konečně našla dostatek prostoru k tomu napsat vše, co má na srdci, a s čím by se chtěla s diváky a nyní čtenáři podělit.
Zdroj: TV Nova

Za kmotra knihy šel Petr Rychlý, který kolikrát Monice v pořadu asistuje. Ačkoliv on sám se necítí být zcela adekvátním pomocníkem, Monika mu oponuje tím, že si vždy vedl velmi dobře. Čtenáři se nemusí bát, že by knize neporozuměli – všechny návody jsou srozumitelně popsané a náležitě fotograficky zdokumentované. Zdárné výsledky na sebe tedy rozhodně nenechají dlouho čekat!

TV Nova