Hliníkové dveře

Hliníkové dveře jsou zárukou na více generační výrobek, který odolává v létě při vysokých teplotách, tak i v zimě při teplotách, které klesají velice nízko. Nabídka je velmi široká, proto si tyto dveře může pořídit každý dle svého vlastního vkusu.

Určitě si pamatujete naši reportáž z jara, kde jsme se bavili o plastových vchodových dveřích. V jejím závěru jsme si slíbili, že si na podzim představíme hliníkové vchodové dveře a právě dnes tak činíme.

Hliník je materiál odolávající jak horkým letním dnům, tak naopak i těm mrazivým. Je vysoce stabilní, nehnije, nerezaví a má obecně předpoklady k dlouhé, bezproblémové životnosti.

Vchodové dveře musí být masivní, pevné, bezpečné a musí splňovat ty nejnáročnější tepelně izolační parametry. To vše nám hliník jako materiál umožňuje a i v zahraničí tento typ dveří výrazně dominuje.

Nabídka je velmi široká. V podstatě lze vyhovět požadavkům od klasických tvarů starší městské zástavby až po designové lahůdky moderních novostaveb. Díky spolupráci s předními českými designéry a vzhledem k přesnému strojnímu opracování hliníku můžou být dveře dokonce osazeny i skleněnými výplněmi s barevnými motivy.

Nejen u barev je nabídka téměř neomezená, ale je možné speciální technologií vyrobit dveře s imitací dekoru dřeva, nebo dokonce obě tyto varianty kombinovat. Vznikají tak originální dveře s atraktivním vzhledem a vysokou přidanou hodnotou.

Dveře doporučujeme vybírat a nakupovat vždy od tradičních českých výrobců hliníkových oken a dveří. Rozhodně nepodceňujte získání dostatečných referencí a jako hlavní kritérium pro výběr si neurčujte cenu. Dnes jsou ceny stlačeny na minimum a objeví-li se výrobek s cenou ještě výrazně nižší, znamená to většinou odlišnost v kvalitě. Levný nákup je sice lákavý, ale výrobek této ceně odpovídá a uživatel je nakonec s kvalitou i provedením nespokojený. Vchodové dveře mají být generačním, nebo ještě lépe vícegeneračním výrobkem a tomu musí také odpovídat cena. Doporučujeme tedy vybírat pečlivě a odpovídající investicí zajistit dlouhodobou a bezproblémovou životnost vchodových dveří.

 

Mohlo by vás zajímat:
Interiérové dveře
Jak zabezpečit dům či byt před odjezdem
Okenní těsnicí systém
Plastová okna
 

 

 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Nova.cz