Na co si dát pozor při nákupu vánočních dárků přes internet?

Zdroj: TV Nova

Před Vánoci se nikomu nechce stát ve frontách v obchodech, a tak se hojně nakupuje přes internet. Ideální je nakupovat v takových e-shopech, které znáte nebo vám je někdo ze známých doporučil. Číhají na nás totiž mnohá úskalí, a o tom v této reportáži.

Na co si dávat pozor? Pro rychlejší nákup byste měli vybírat zboží, které je skladem. Pokud se uvádí informace „do týdne“, pak vězte, že nemusí být spolehlivá a v případě Vánoc může znamenat problém.

Rovněž je důležité zvolit spolehlivou přepravní firmu, která nabízí: sledování zásilky na internetu, doručení na dobírku s možností platby kartou, možnost změny dne a místa doručení prostřednictvím svých internetových stránek, informování příjemce o přibližném čase doručení pomocí SMS, večerní doručení a síť provozoven s možností vyzvednutí zásilky v termínu, který vám vyhovuje. Spolehlivá balíková služba vám doručí i zásilky zaslané e-shopem „na poslední chvíli“, spoléhat se na to je ale ošidné., protože v případě zhoršených klimatických podmínek nemusí balík dorazit včas.

Mrkněte na video a dozvíte se toho mnohem více užitečného.
 

 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Nova.cz