REPORTÁŽ: Kdybych vám ukázal diář, bylo by po mně! Směje se Petr Rychlý

Petr Rychlý je jeden z našich nejžádanějších a nejobsazovanějších herců. Pořád natáčí v Ordinaci, a k tomu mu opět odstartoval pořad Rady ptáka Loskutáka. Jak to sympatický herec všechno stíhá? Přistihli jsme ho!

Petr Rychlý je časově značně vytížený, a tak není jednoduché ho odchytnout na rozhovor, vyrazili jsme proto přímo do ateliérů, kde natáčel seriál Ordinace v růžové zahradě 2, a našli si ho přímo na place, sedícího v dekoraci a svědomitě se učícího texty o své krátké pauze mezi obrazy. A i když neměl času nazbyt, chvilku si na nás našel.

Petr Rychlý
Zdroj: Archiv TV Nova


Svůj diář nám ale ukázat nechtěl: „Já vám ten diář ukázat nemůžu, můj doktor, kdyby ho pak viděl, by mě zabil,“ zavtipkoval Petr. A i přes pracovní vytížení má úsměv na tváři a elán mu nechybí. „Ale tak to víte, mám rád svoji práci. A práce je dost.“ Tak to nás těší, však po prodělaném infarktu by se měl Petr více šetřit. To prý ale dodržuje! Ostatně, na vše se už podívejte v reportáži! Uvidíte i to, jaké překvapení si pro vás v pořadu Rady ptáka Loskutáka Petr připravil!

A nezapomeňte se dívat, nové díly pořadu Rady ptáka Loskutáka běží opět každou sobotu ve 12:45 na Nově!

 

Nova.cz