Tip ptáka Loskutáka – Efektivní hojení ran

Publikováno 9. 5. 2013
Zdroj: TV Nova

Odřeniny, škrábance, řezné rány, to jsou poranění, se kterými se zvláště v nadcházejících a hlavně letních měsících budeme setkávat. Jak je co nejefektivněji ošetřit? Pomocí vlhkého hojení, zjistěte více!

Jaké jsou výhody tzv. „vlhkého hojení“ ran? Výrazně urychluje dobu hojení rány a převazy nejsou bolestivé. Pořezání, odřeniny, spáleniny, popáleniny, opary, na to vše vlhké hojení funguje. Ovšem lze jej použít také na chronické rány, jako jsou bércové vředy, proleženiny, diabetické nohy, hemoroidy a anální fissury.

Novinky na trhu: HemaGel PROCTO zmírňuje krvácení a bolestivost při hemeroidech, análních fissurách i análních ragádách. Nabízí tedy unikátní řešení k urychlení hojení akutních i chronických ran a kožních defektů konečníku.

HemaGel KIDS – Unikátní balíček pro ošetření ran v v domácím prostředí. Obsahuje nejen HemaGel ale i tzv. krycí fólii. A navíc i malý dárek pro děti.

Díky aplikaci HemaGelu se na povrchu rány vytvoří elastická vrstva, která absorbuje volné kyslíkové radikály i případné sekrety či tekutiny z rány. Současně tato vrstva zabraňuje vzniku strupu a dodává dostatek vlhkosti pro tzv. „mokré hojení“ rány. Molekulární struktura HemaGelu umožňuje jeho soustavné aktivní působení a zároveň nedovoluje průnik žádné ze složek do organismu, proto je HemaGel naprosto bezpečný pro všechny pacienty, i děti.

Zmíněné výrobky si můžete zakoupit na internetových stránkách www.hemagel.cz (HemaGel PROCTO za 119,- Kč a HemaGel KIDS za 210,- Kč) nebo také v lékárnách.

 

Nabídka je platná od data vysílání (13. 4. 2013) 30 dní. 


 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Nova.cz