Tipy ptáka Loskutáka – Česnek pro kondici a podporu imunity

Zdroj: TV Nova

Přínos konzumace česneku je v lidové medicíně již po staletí uznávaný a využívaný. Česnek je přírodní antibiotikum a obsahuje mnoho účinných látek příznivě působících na lidský organismus. Díky česnekovým tabletkám Allicor podpoříte své zdraví a zachováte si svěží dech.

 

Mnohostranné blahodárné účinky česneku:
- podporuje přirozenou imunitu
- upravuje výši krevního tlaku – snižuje hladinu lipidů a glukózy v krvi
- působí proti střevním parazitům, uplatňují se tak při některých střevních potížích
- má mikrobiální účinky
- zvyšují vylučování žluči, příznivě tím ovlivňují proces trávení
- snižuje riziko vzniku aterosklerózy

Dále se používá:
- k prevenci viróz i onemocnění horních cest dýchacích

Tablety Allicor jsou vyrobeny z česnekové sušiny a jsou potaženy tenkou vrstvou, takže se rozpadnou až ve střevním prostředí – účinky zůstanou zachovány a česnek není cítit z dechu.

Společnost Naturvita vyrábí potravinové doplňky již dvacet let, všechny produkty si vyrábí sama, a to ze surovin od ověřených dodavatelů a ve spolupráci se specializovanými zdravotnickými pracovišti. Česnek zpracovává šetrným způsobem, zůstane v něm mnohem více účinných látek než při běžném vaření a pečení.

Česnekové tablety Allicor se prodávají ve více druzích, např. s obsahem vitaminů. Více informací naleznete na www.naturvita.cz (kde naleznete další potravinové doplňky), nebo na tel: 577 981 046 či info@naturvita.cz. Tablety Allicor jsou také k dostání v lékárnách.

Více info ve videu.

 

Mohlo by vás dále zajímat:
Tipy ptáka Loskutáka – České přírodní doplňky stravy

 


 

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

Nova.cz