VIDEO: Petr Rychlý polil šampaňským dílo své kolegyně! Jak vypadal křest knihy To nejlepší z Loskutáka?

Nadšení kutilové a zvídaví diváci televize Nova měli ve čtvrtek 4. dubna jedinečnou příležitost spatřit své hrdiny. Na Václavském náměstí se totiž křtila kniha „To nejlepší z Loskutáka“. Přítomna byla samozřejmě autorka Monika Brýdová, kterou doprovázel při slavnostní chvíli i kmotr a parťák Petr Rychlý.

Rady ptáka Loskutáka je již nějaký pátek velmi oblíbeným pořadem všech lidí, kteří rádi proměňují svou fantazii ve skutečnost. Na své si přijdou i ti, kteří mají zkrátka jen nenechavé ruce a rádi něco tvoří. Kniha Moniky Brýdové obsahuje 22 nápadů, jak se zabavit, zkrášlit své příbytky nebo jen tak pro radost vytvořit něco pěkného.

Rady ptáka Loskutáka, křest knihy, 4.4.2019, 01
Zdroj: TV Nova

Ne vždy je ale v pořadu čas na všechny připomínky a vychytávky. I to byl jeden z důvodů, proč se Monika rozhodla knihu vydat. Zde totiž konečně našla dostatek prostoru k tomu napsat vše, co má na srdci, a s čím by se chtěla s diváky a nyní čtenáři podělit.
Rady ptáka Loskutáka, křest knihy, 4.4.2019, 02
Zdroj: TV Nova

Za kmotra knihy šel Petr Rychlý, který kolikrát Monice v pořadu asistuje. Ačkoliv on sám se necítí být zcela adekvátním pomocníkem, Monika mu oponuje tím, že si vždy vedl velmi dobře. Čtenáři se nemusí bát, že by knize neporozuměli – všechny návody jsou srozumitelně popsané a náležitě fotograficky zdokumentované. Zdárné výsledky na sebe tedy rozhodně nenechají dlouho čekat!

TV Nova