Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6
09.03.

Kdo bude mít doma dokonale čistý vzduch s Ionic-CARE Triton X6? Tady je výherkyně

Zbavte se doma i v práci prachu, alergenů i virů, zajistěte si skutečně čistý vzduch s čističkou vduchu Ionic-CARE Triton X6, kterou do soutěže věnovala firma HÖGNER s.r.o.. Teď čeká na jednoho šťastlivce.

Teleskopické nůžky na živý plot Parkside od společnosti Lidl
06.03.

Živý plot hravě a bez kabelu pokoří teleskopické nůžky Parkside od Lidl. Kdo je jejich novým majitelem?

Tyto vychytané nůžky na živý plot zaručí pohodlnou práci bez rušivého kabelu až do výšky čtyř metrů. Mají 11 nastavitelných úhlů a výkonný akumulátor, Kvalitní nůž ze speciální oceli, protiskluzové rukojeti i bezpečnostní spínač. Teleskopické nůžky na živý plot Parkside do soutěže Loskutáka věnovala společnosti Lidl. Komu z vás se stanou dobrým pomocníkem na zahradě?

Lidl: Akumulátorový vrtací šroubovák
23.02.

Ušetřete si doma práci. Kdo vyhrává akumulátorový vrtací šroubovák? Tady jsou 2 šťastlivci

Dva z vás mohli vyhrát akumulátorový vrtací šroubovák Parkside od společnosti Lidl, který se s výkonným motorem PARKSIDE-SPEEDMASTER, 2 stupňovou převodovkou a dlouhodobou životností jistě stane dobrým pomocníkem v domácnosti. Kdo ho získá?

Soutěž o kompresor Lidl
16.02.

Kompresor Parkside v hodnotě 3.690 Kč získává... Jste to vy?

Rady ptáka Loskutáka se vrátily po tradiční pauze s premiérovými díly na obrazovky. A opět také přinášejí nejrůznější skvělé soutěže. V díle ze 16. února mohl jeden z vás vyhrát výkonný kompresor Parkside od společnosti Lidl, který se bezesporu stane dobrým pomocníkem v domácnosti.

Loskuták soutěž: Billa, maxikoule a voucher
aktualizováno 13.02.

Nákup v Bille za 2.500 Kč a plyšová Maxikoule k tomu! Komu putuje tato výhra?

Billa s Loskutákem rozdávala pro jednoho z vás hned dva dárky, a to plyšovou Maxikouli z akce chluptubeři z iglú a k tomu poukázku v hodnotě 2.500 Kč na nákup v obchodech Billa. A kdo je vítězem?

Chovatelské potřeby AKINU
aktualizováno 13.02.

Vše pro vaše domácí mazlíčky najdete v eshopu AKINU a s poukazem na 1.000 Kč to půjde zvesela. Kdo ho vyhrál?

Vánoce se blíží a obdarovaní bezesporu budou i zvířecí členové rodiny. Vše pro domácí mazlíčky najdete v eshopu www.akinu.cz. A aby nakupování byla jedna radost, mohli jste soutěžit o voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup krmiva, pamlsků a chovatelských potřeb značky AKINU. A tady jsou 3 výherci.

Nákupní vozík Tris od Viledy
aktualizováno 16.11.

Kdo se stává majitelem moderního a užitečného nákupního vozíku? Výherci

Je praktický, skladný a nakupování s ním bude hračka. Soutěžili jste společně s Loskutákem a značkou Vileda o praktický nákupní vozík. Komu poputuje domů?

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6
08.11.

Čištění vzduchu s účinností až 96 % zařídí Ionic-CARE Triton X6. Známe výherce

Na podzim se setkáváme s častou inverzí a zhoršenou smogovou situací. A pokud si myslíte, že doma máte vzduch zcela čistý, tak jste na omylu! Zbavte se i prachu, alergenů a virů, zjistěte více o kvalitní čističce vzduchu a podívejte se, zda se na vás usmálo štěstí a vyhráli jste ji.

Multifunkční vodní vysavač Vivenso od Ampuro
aktualizováno 16.11.

Kdo se stal majitelem VODNÍHO VYSAVAČE v hodnotě přes 22.000 korun? Tady je šťastlivec

Jeden z vás mohl vyhrát multifunkční vodní vysavač Vivenso od společnosti Ampuro v hodnotě 22.690 Kč, se kterým jednoduše a efektivně uklidíte vaši domácnost a zároveň s ním pročistíte a provoníte vzduch.

Dekorativní nátěry HELIOS SPEKTRA
aktualizováno 19.10.

Zútulněte si bydlení s dekorativním nátěrem. Známe 3 výherce zlatavých kbelíků

Tři z vás mohli vyhrát dvoulitrové balení dekorativního nátěru HELIOS SPEKTRA DECOR TOPAZ ve zlatém odstínu, které do soutěže věnovala společnost Rembrandtin s.r.o. Jste mezi výherci?

Anatomické polštáře od firmy Postelia
10.10.

Zdravé spaní se sladkým spánkem: Vyhrajte 2 anatomické polštáře z paměťové pěny

Jeden šťastlivec mohl vyhrát dva anatomické polštáře z paměťové pěny v celkové hodnotě 4.000 Kč z eshopu www.spíme.cz, které do soutěže věnovala firma Postelia – český výrobce postelí roštů a matrací. Kdo tedy bude spát jako nemluvně?

Malířský váleček RollMatic
aktualizováno 19.10.

SOUTĚŽ: Set malířských válečků RollMatic poputuje k jednomu z vás

Mohli jste vyhrát soupravu malířských válečků RollMatic od společnosti Euro nářadí s.r.o., výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku, se kterým se malování stává zábavou.