Rady ptáka Loskutáka
09.03.

Rady ptáka Loskutáka CELÝ DÍL: Sledujte novou várku inspirace z 9. 3. 2019

Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! Plný rad, inspirace a nápadů pro zahrádkáře, kutily i chovatele. Odpoví vám na vše, o vás zajímá a s moderátorem Petrem Rychlým.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6
09.03.

Kdo bude mít doma dokonale čistý vzduch s Ionic-CARE Triton X6? Tady je výherkyně

Zbavte se doma i v práci prachu, alergenů i virů, zajistěte si skutečně čistý vzduch s čističkou vduchu Ionic-CARE Triton X6, kterou do soutěže věnovala firma HÖGNER s.r.o.. Teď čeká na jednoho šťastlivce.

Teleskopické nůžky na živý plot Parkside od společnosti Lidl
06.03.

Živý plot hravě a bez kabelu pokoří teleskopické nůžky Parkside od Lidl. Kdo je jejich novým majitelem?

Tyto vychytané nůžky na živý plot zaručí pohodlnou práci bez rušivého kabelu až do výšky čtyř metrů. Mají 11 nastavitelných úhlů a výkonný akumulátor, Kvalitní nůž ze speciální oceli, protiskluzové rukojeti i bezpečnostní spínač. Teleskopické nůžky na živý plot Parkside do soutěže Loskutáka věnovala společnosti Lidl. Komu z vás se stanou dobrým pomocníkem na zahradě?

Lidl: Akumulátorový vrtací šroubovák
23.02.

Ušetřete si doma práci. Kdo vyhrává akumulátorový vrtací šroubovák? Tady jsou 2 šťastlivci

Dva z vás mohli vyhrát akumulátorový vrtací šroubovák Parkside od společnosti Lidl, který se s výkonným motorem PARKSIDE-SPEEDMASTER, 2 stupňovou převodovkou a dlouhodobou životností jistě stane dobrým pomocníkem v domácnosti. Kdo ho získá?

Soutěž o kompresor Lidl
16.02.

Kompresor Parkside v hodnotě 3.690 Kč získává... Jste to vy?

Rady ptáka Loskutáka se vrátily po tradiční pauze s premiérovými díly na obrazovky. A opět také přinášejí nejrůznější skvělé soutěže. V díle ze 16. února mohl jeden z vás vyhrát výkonný kompresor Parkside od společnosti Lidl, který se bezesporu stane dobrým pomocníkem v domácnosti.

Loskuták každou sobotu ve 12:15 na Nově
aktualizováno 13.02.

Příprava na ples, staré pohlednice, Pagekon i tradiční recept: NOVÝ DÍL LOSKUTÁKA už 12. února

Po tradiční pauze se na televizní obrazovky vrací Rady ptáka Loskutáka se zbrusu novými díly, ve kterých nebudou chybět staří dobří známí, prospěšné rady a delikátní "Rychlo" recepty. Nechte se pozvat ke sledování.

Loskuták soutěž: Billa, maxikoule a voucher
aktualizováno 13.02.

Nákup v Bille za 2.500 Kč a plyšová Maxikoule k tomu! Komu putuje tato výhra?

Billa s Loskutákem rozdávala pro jednoho z vás hned dva dárky, a to plyšovou Maxikouli z akce chluptubeři z iglú a k tomu poukázku v hodnotě 2.500 Kč na nákup v obchodech Billa. A kdo je vítězem?

Loskuták: 708. díl, kožešinové capáčky
15.12.

JAK SI VYROBIT: Šité nejen dětské capáčky

Nejpřirozenější teplo pochopitelně dávají vždy živočišné materiály, proto vás šikovná paní Gabriela naučí šít senzační dětské capáčky z huňaté kůže. Zahřejte nožičky těch nejmenších a třeba se pak odhodláte vyrobit i jedny pro sebe a své blízké dospěláky, protože zahřejí dvakrát, na nohou i u srdce

Loskuták: 708. díl, medvědi
15.12.

Na návštěvě u losů a medvědů plavých

Vydejte se do zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou, jejíž historie započala už v roce 1939! A navštivte celou rodinu losů, kteří nejsou v českých zoo běžně chovanými zvířaty. A vzdejte se také k výběhům ohrožených medvědů plavých.

Loskuták: 708. díl, kapři
15.12.

Třeboňský kapr: Od výlovu až k vám na stůl

Štědrovečerní kapr patří k tradičním symbolům českých Vánoc, jen málokdo si bez něj sváteční hostinu dokáže představit. Třeboňský kapr je špička v oboru, tak se s Loskutákem pojďte vydat na jeho cestu od výlovu až k prodeji, abyste si o to víc vážili každičké šupinky.

Loskuták: 708. díl, betlém
15.12.

KRÝZOVY JESLIČKY: O největším lidovém mechanickém betlémě na světě

Prohlédněte si velkolepý betlém, který je zapsaný v Guinnessově knize rekordů a patří mezi nejzajímavější exponát Muzea Jindřichohradecka. A není se čemu divit, vytvářen byl punčochářským mistrem Tomášem Krýzou neuvěřitelných 60 let! A obsahuje 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.

Loskuták: 708. díl, svícen
15.12.

Svícny a dekorace z polínek a větviček

Naučte se vyrábět svícen a malý stromeček z březového polínka, dekorace ideální na Vánoce, avšak s menší obměnou rozveselí i zimní, chmurné posváteční dny.