Rady ptáka Loskutáka
09.03.

Rady ptáka Loskutáka CELÝ DÍL: Sledujte novou várku inspirace z 9. 3. 2019

Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! Plný rad, inspirace a nápadů pro zahrádkáře, kutily i chovatele. Odpoví vám na vše, o vás zajímá a s moderátorem Petrem Rychlým.

Loskuták každou sobotu ve 12:15 na Nově
aktualizováno 13.02.

Příprava na ples, staré pohlednice, Pagekon i tradiční recept: NOVÝ DÍL LOSKUTÁKA už 12. února

Po tradiční pauze se na televizní obrazovky vrací Rady ptáka Loskutáka se zbrusu novými díly, ve kterých nebudou chybět staří dobří známí, prospěšné rady a delikátní "Rychlo" recepty. Nechte se pozvat ke sledování.

Loskuták: 708. díl, kožešinové capáčky
15.12.

JAK SI VYROBIT: Šité nejen dětské capáčky

Nejpřirozenější teplo pochopitelně dávají vždy živočišné materiály, proto vás šikovná paní Gabriela naučí šít senzační dětské capáčky z huňaté kůže. Zahřejte nožičky těch nejmenších a třeba se pak odhodláte vyrobit i jedny pro sebe a své blízké dospěláky, protože zahřejí dvakrát, na nohou i u srdce

Loskuták: 708. díl, medvědi
15.12.

Na návštěvě u losů a medvědů plavých

Vydejte se do zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou, jejíž historie započala už v roce 1939! A navštivte celou rodinu losů, kteří nejsou v českých zoo běžně chovanými zvířaty. A vzdejte se také k výběhům ohrožených medvědů plavých.

Loskuták: 708. díl, kapři
15.12.

Třeboňský kapr: Od výlovu až k vám na stůl

Štědrovečerní kapr patří k tradičním symbolům českých Vánoc, jen málokdo si bez něj sváteční hostinu dokáže představit. Třeboňský kapr je špička v oboru, tak se s Loskutákem pojďte vydat na jeho cestu od výlovu až k prodeji, abyste si o to víc vážili každičké šupinky.

Loskuták: 708. díl, betlém
15.12.

KRÝZOVY JESLIČKY: O největším lidovém mechanickém betlémě na světě

Prohlédněte si velkolepý betlém, který je zapsaný v Guinnessově knize rekordů a patří mezi nejzajímavější exponát Muzea Jindřichohradecka. A není se čemu divit, vytvářen byl punčochářským mistrem Tomášem Krýzou neuvěřitelných 60 let! A obsahuje 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.

Loskuták: 708. díl, svícen
15.12.

Svícny a dekorace z polínek a větviček

Naučte se vyrábět svícen a malý stromeček z březového polínka, dekorace ideální na Vánoce, avšak s menší obměnou rozveselí i zimní, chmurné posváteční dny.

Loskuták: 708. díl, jihočeské Vánoce
15.12.

Výlet do minulosti a muzea: Kouzlo jihočeských Vánoc i bez dárků

Petr Rychlý se vydal na návštěvu Jihočeského muzea, které patří k nejvýznamnější kulturním institucím v této oblasti, aby zjistil, jak se v minulých dobách slavily Vánoce na jihočeském venkově. Před sto lety byste je možná ani nepoznali, byly vskutku skromné, skoro bez dárků. Ty se rozdávaly v jiný den. Štědrost byla hlavně v jídle. Nechte si povyprávět.

Soutěž o pobyt s Loskutákem a AC Heating
aktualizováno 21.09.

SOUTĚŽ O POBYT v hodnotě 10 000 Kč! Kdo si zajede odpočinout do hotelu Rohanov na Šumavě?

Tentokrát jste s Loskutákem a společností AC HEATING, předního prodejce tepelných čerpadel pro rodinné a bytové domy, soutěžili o pobyt v hotelu Rohanov na Šumavě v hodnotě 10.000 korun! Kdo vyhrál?

Ultramat Turbo od Viledy
08.09.

V mžiku oka čistá a suchá podlaha. Kdo vyhrál Ultramat Turbo od Viledy?

Tři z vás mohli vyhát set plochého mopu s kbelíkem se šlapacím pedálem pro snadné ždímání bez námahy. Vhodný je pro všechny typy tvrdých podlah, speciální vlákna perfektně vyčistí podlahu, pohltí a setřou mastnotu i šmouhy, odstraní i zaschlé nečistoty. Zkoušeli jste štěstí, jste mezi výherci?

Soutěž o pobyt s Loskutákem a AC Heating
17.03.

Kdo vyhrál DOVOLENOU? Soutěžili jste o poukaz na pobyt pro dvě osoby v hotelu na Šumavě

Máte dost práce i shonu a rádi byste si na pár dní dopřáli odpočinek? Kdo by nechtěl, že? Zkoušeli jste vyhrát pobyt v hotelu Rohanov na Šumavě v hodnotě 10.000 korun od společnosti AC HEATING, předního prodejce tepelných čerpadel pro rodinné a bytové domy. Kdo je výhercem?

Petr Rychlý - Rady ptáka Loskutáka
aktualizováno 07.11.

Ideální dárek do každé domácnosti: Nová kniha s recepty z pořadu Rady ptáka Loskutáka vás nadchne!

Jste fanoušky kutilského pořadu Rady ptáka Loskutáka? V tom případě pro vás máme vynikající novinku – už od úterý 7. listopadu bude na stáncích k dostání unikátní kniha s recepty! Petra Rychlého!